bilen2.com.tr

Call Directions Website

bilen2.com.tr Bilen Otomotiv 2.El, size detaylı ekspertizi yapılmış, yetkili bayiliğimizin onayından geçmi?

Güzel Şehrimiz Mersin'in Kurtuluşunun 103. Yılı Kutlu Olsun...     ̧fet
03/01/2025

Güzel Şehrimiz Mersin'in Kurtuluşunun 103. Yılı Kutlu Olsun...

̧fet

Sevdiklerinizle birlikte harika bir yıl geçirmenizi dileriz... Yeni yılımız kutlu olsun... Mutlu Yıllar...
31/12/2024

Sevdiklerinizle birlikte harika bir yıl geçirmenizi dileriz... Yeni yılımız kutlu olsun... Mutlu Yıllar...

Alfa Romeo Giulia2.0 T-Sprint, 200 Hp Benzinli Otomatik>Boyasız>Değişensiz>TramersizBu araca uygun kredi imkanı ve Bilen...
27/12/2024

Alfa Romeo Giulia

2.0 T-Sprint, 200 Hp Benzinli Otomatik

>Boyasız
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Tesla Model YDual Motor, 372 Hp, 4WD>Boyasız>Değişensiz>TramersizBu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesi...
27/12/2024

Tesla Model Y

Dual Motor, 372 Hp, 4WD

>Boyasız
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

3h

Toyota Corolla1.5 Flame X-Pack 125 Hp Benzin, Otomatik Vites>Boyasız>Değişensiz>TramersizBu araca uygun kredi imkanı ve ...
02/12/2024

Toyota Corolla

1.5 Flame X-Pack 125 Hp Benzin, Otomatik Vites

>Boyasız
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Alfa Romeo Tonale1.3 MultiAir Plug-in Hybrid 280 Hp Benzin/Elektrik, Otomatik Vites>Boyasız>Değişensiz>TramersizBu araca...
15/11/2024

Alfa Romeo Tonale

1.3 MultiAir Plug-in Hybrid 280 Hp Benzin/Elektrik, Otomatik Vites

>Boyasız
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Polo Life1.0 TSI 95 Hp Benzin, Otomatik Vites>Boyasız>Değişensiz>TramersizBu araca uygun kredi imkanı ve Bile...
13/11/2024

Volkswagen Polo Life

1.0 TSI 95 Hp Benzin, Otomatik Vites

>Boyasız
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Saygı ve özlemle...
09/11/2024

Saygı ve özlemle...

Peugeot 208 Active1.2 Puretech 100 Hp Benzinli, Otomatik Vites>Boyasız>Değişensiz>TramersizBu araca uygun kredi imkanı v...
01/11/2024

Peugeot 208 Active

1.2 Puretech 100 Hp Benzinli, Otomatik Vites

>Boyasız
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Fiat Egea Sedan Easy1.3 MultiJet 95 HP Dizel, Manuel Vites>Tek Parça Boyalı (Sağ Arka Kapı)>Değişensiz>TramersizBu araca...
23/10/2024

Fiat Egea Sedan Easy

1.3 MultiJet 95 HP Dizel, Manuel Vites

>Tek Parça Boyalı (Sağ Arka Kapı)
>Değişensiz
>Tramersiz

Bu araca uygun kredi imkanı ve Bilen Otomotiv güvencesiyle sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Address

H. Okan Merzeci Bulvarı No:449 Bilen Otomotiv FIAT Plaza Toroslar Mersin
Mersin
33090

Opening Hours

Monday 08:30 - 18:00
Tuesday 08:30 - 18:00
Wednesday 08:30 - 18:00
Thursday 08:30 - 18:00
Friday 08:30 - 18:00
Saturday 08:30 - 14:00

Telephone

+903242261616

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when bilen2.com.tr posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category