AUTO Ieftin Pitesti

Call Directions Website Contact the business

AUTO Ieftin Pitesti Vanzare autoturisme Second Hand la cele mai mici preturi.

AUDI TT quattro/1.8 benzina3499€/POSIBILITATE RATE 5 ANIUNIC PROPRIETAR IN RO/INMATRICULATA IN 2017KM239.000STARE TEHNIC...
20/07/2018

AUDI TT quattro/1.8 benzina

3499€/POSIBILITATE RATE 5 ANI

UNIC PROPRIETAR IN RO/INMATRICULATA IN 2017

KM239.000

STARE TEHNICA EXCENTA

BMW 318d/143cp/EURO 5PRET 12999€/POSIBILITATE RATE 5 ANIANUL FABRICATIE 2014WIN: WBAK4410XOF830278SPORT -line exterior//...
20/07/2018

BMW 318d/143cp/EURO 5

PRET 12999€/POSIBILITATE RATE 5 ANI

ANUL FABRICATIE 2014

WIN: WBAK4410XOF830278

SPORT -line exterior//M-paket interior

BI-XENON,SISTEM NAVIGATIE 3 D,PORTBAGAJ CU DESCHIDERE AUTOMATA,CAMERA SPATE,etc

Km206.000

Stare tehnica si estetica excelenta

BMW 520d/163cp/euro 4PRET 5999€//POSIBILITATE RATE 5 ANIANUL FABRICATIEI 2007CUTIE DE VITEZE AUTOMATA,SISTEM NAVIGATIE,H...
20/07/2018

BMW 520d/163cp/euro 4

PRET 5999€//POSIBILITATE RATE 5 ANI

ANUL FABRICATIEI 2007

CUTIE DE VITEZE AUTOMATA,SISTEM NAVIGATIE,HEAD-UP DISPLAY,TRAPA PANORAMICA,ETC

KM:276.000

Stare tehnica si estetica excelenta!!

OFERTA LUNII IUNIE!!! PRET 1999€RENAULT MEGANE 21.9 dci/130 cp /euro 4ANUL FABRICATIEI 2007Km 309.000Stare tehnica si es...
20/06/2018

OFERTA LUNII IUNIE!!! PRET 1999€

RENAULT MEGANE 2

1.9 dci/130 cp /euro 4

ANUL FABRICATIEI 2007

Km 309.000

Stare tehnica si estetica foarte buna!

PRET FIX 1999€POSIBILITATE RATE 5 ANI /AVANS 20%DACIA LOGAN MCV//1.5 dciANUL FABRICATIEI 2007Km:181.000Stare tehnica exc...
16/06/2018

PRET FIX 1999€

POSIBILITATE RATE 5 ANI /AVANS 20%

DACIA LOGAN MCV//1.5 dci

ANUL FABRICATIEI 2007

Km:181.000

Stare tehnica excelenta,aripa stanga fata prezinta o infundatura!

PRET FIX 3499//POSIBILITATE RATE 5 ANI          ***MERCEDES E 200cdi***MOTORIZARE 2000cmc//136 CPCUTIE DE VITEZE AUTOMAT...
01/06/2018

PRET FIX 3499//POSIBILITATE RATE 5 ANI

***MERCEDES E 200cdi***

MOTORIZARE 2000cmc//136 CP

CUTIE DE VITEZE AUTOMATA

ANUL FABRICATIEI 2008

Km:471.000

Stare tehnica si estetica foarte buna!!

PRET FIX 2999€//POSIBILITATE RATE 5 ANI                  ***PEUGEOT 407***MOTORIZARE 2.0 HDI//136 CPEURO 4ANUL FABRICATI...
01/06/2018

PRET FIX 2999€//POSIBILITATE RATE 5 ANI

***PEUGEOT 407***

MOTORIZARE 2.0 HDI//136 CP

EURO 4

ANUL FABRICATIEI 12.2007

Km:238.000

Stare tehnica si estetica excelenta!!

PRET 1499€/posibilitate rate 5 aniSAAB 9-5 benzina//GPLUnic proprietar,inmatriculata in RO in 2017Instalatie GPL noua in...
01/06/2018

PRET 1499€/posibilitate rate 5 ani

SAAB 9-5 benzina//GPL

Unic proprietar,inmatriculata in RO in 2017

Instalatie GPL noua in garantie

Anul fabricatiei 1997

Motorizare 1995cmc

Km:272.000

Stare tehnica foarte buna!!

PRET 2499€ FIX!!!POSIBILITATE RATE 5 ANI//AVANS 500€RENAULT MEGANEANUL FABRICATIEI 2008MOTORIZARE 1.5 dci//consum redusK...
25/05/2018

PRET 2499€ FIX!!!

POSIBILITATE RATE 5 ANI//AVANS 500€

RENAULT MEGANE

ANUL FABRICATIEI 2008

MOTORIZARE 1.5 dci//consum redus

Km:150.000

State tehnica foarte buna,estetic autoturismul prezinta o infundatura pe usa dreapta spate!!

PORSCHE BOXSTERANUL FABRICATIEI 1999MOTORIZARE 2.5 benzina/204 CPKM 129.000PRET 11.000€//POSIBILITATE RATE 5 aniAutoturi...
25/05/2018

PORSCHE BOXSTER

ANUL FABRICATIEI 1999

MOTORIZARE 2.5 benzina/204 CP

KM 129.000

PRET 11.000€//POSIBILITATE RATE 5 ani

Autoturism extrem de intretinut,stare tehnica si estetica excelenta!!

Autoturism disponibil la comanda cu avans 20%

Address

Boulevard Nicolae Balcescu
Pitesti
110296

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 20:00

Telephone

0733636444

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when AUTO Ieftin Pitesti posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to AUTO Ieftin Pitesti:

Shortcuts

Share

Category