Electrician Auto Câmpia Turzii

Electrician Auto Câmpia Turzii •Reparatii electrice
•Reparatii/montaj/incarcare instalații climatizare
•Diagnoza auto
•Sec

06/04/2026
❄️ Aerul condiționat nu mai face față?✔️ Verificare instalație✔️ Încărcare freon R134a✔️ Performanță optimă
06/04/2026

❄️ Aerul condiționat nu mai face față?
✔️ Verificare instalație
✔️ Încărcare freon R134a
✔️ Performanță optimă

29/03/2026
🚗❗ Încă folosești spray-uri ieftine pentru aerul condiționat? Atunci doar ascunzi problema, nu o rezolvi!Mirosul urât di...
18/03/2026

🚗❗ Încă folosești spray-uri ieftine pentru aerul condiționat? Atunci doar ascunzi problema, nu o rezolvi!

Mirosul urât din mașină NU dispare cu “parfumuri” – vine din evaporator, unde se adună bacterii și mucegai. 😷

🔥 La Electrician Auto Câmpia Turzii intervenim PROFESIONAL:
✔️ Curățare cu pistol sub presiune
✔️ Soluții dedicate
✔️ Acționăm direct pe evaporator – nu în aer!
✔️ Eliminăm cauza, nu efectul

💥 Diferența o simți imediat:
➡️ fără mirosuri
➡️ aer curat real
➡️ confort total la fiecare drum

⚠️ Dacă simți miros când pornești AC-ul, instalația ta e deja contaminată!

⏳ Nu mai amâna – problema NU trece de la sine!

📩 Scrie-ne acum pentru programare
📍 Electrician Auto Câmpia Turzii – fă-o o dată, fă-o corect!

🚗❄️ Aer curat în mașina ta începe cu o instalație de climatizare igienizată!La Electrician Auto Câmpia Turzii, ne asigur...
18/03/2026

🚗❄️ Aer curat în mașina ta începe cu o instalație de climatizare igienizată!

La Electrician Auto Câmpia Turzii, ne asigurăm că sistemul tău de climă funcționează perfect și îți oferă un aer curat și sănătos. 💨

Știai că instalația de climatizare poate aduna în timp bacterii, mucegai și mirosuri neplăcute? 😷

👉 De ce să alegi igienizarea la noi?
✔️ Eliminăm bacteriile și alergenii
✔️ Scapi de mirosurile neplăcute din habitaclu
✔️ Îmbunătățim eficiența sistemului de climatizare
✔️ Intervenție rapidă și profesionistă

📅 Recomandat: cel puțin o dată pe an sau înainte de sezonul cald!

🔧 Ai grijă de mașina ta și de sănătatea ta!
📩 Scrie-ne în privat sau sună pentru programări!

📍 Electrician Auto Câmpia Turzii – servicii de încredere, aproape de tine!

❄️ Aerul condiționat la mașină nu mai răcește?Dacă aerul din mașină nu mai este rece sau instalația de climatizare nu fu...
18/03/2026

❄️ Aerul condiționat la mașină nu mai răcește?

Dacă aerul din mașină nu mai este rece sau instalația de climatizare nu funcționează corect, te pot ajuta rapid! 🔧🚗

✅ Servicii pentru sisteme de climatizare auto:
• încărcare cu freon
• verificare presiune instalație AC
• detectare scurgeri freon
• reparații compresor / conducte
• igienizare și verificare completă sistem climatizare

📍 Service în Câmpia Turzii
⚡ Lucrări rapide și verificare profesională a sistemului de aer condiționat.

📞 Programări la telefon: 0745 528 974

👉 Dă SHARE – poate un prieten are nevoie de aer rece în mașină! ❄️

16/03/2026

● Skoda Octavia 2
● Înlocuire compresor clima
● Înlocuire radiator clima
● Încărcare Freon r134a

Address

1 Decembrie
Câmpia Turzii
400331

Opening Hours

Monday 09:00 - 16:30
Tuesday 09:00 - 16:30
Wednesday 09:00 - 16:30
Thursday 09:00 - 16:30
Friday 09:00 - 16:30

Telephone

+40745528974

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Electrician Auto Câmpia Turzii posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Electrician Auto Câmpia Turzii:

Share