Bogdan Mecanică

Call Directions Contact the business

Bogdan Mecanică Mecanică pentru orice tip de autoturism.

VW Touran 1.6‼️Revizie - filtru ulei✅              - filtru aer✅              - filtru polen ✅              - filtru com...
13/05/2021

VW Touran 1.6‼️
Revizie - filtru ulei✅
- filtru aer✅
- filtru polen ✅
- filtru combustibil✅

Ford Focus 1.8Revizie - filtru ulei✅              -filtru combustibil✅              -filtru aer ✅
12/05/2021

Ford Focus 1.8
Revizie - filtru ulei✅
-filtru combustibil✅
-filtru aer ✅

Ambreiaj Opel Astra G 1.7. Înlocuit:               -Ambreiaj ✅               -Revizie motor ✅                -Bieleta C....
03/04/2021

Ambreiaj Opel Astra G 1.7.
Înlocuit:
-Ambreiaj ✅
-Revizie motor ✅
-Bieleta C.V ✅

Skoda Octavia 1.6. Inlocuit Alternator ✅
27/03/2021

Skoda Octavia 1.6.
Inlocuit Alternator ✅

VW Touran 1.6Inlocuit cablu capota ✅
16/03/2021

VW Touran 1.6
Inlocuit cablu capota ✅

Ford Focus 1.6Înlocuit amortizoare + flanșe ✅Bielete antiruliu ✅Discuri si placute față ✅Rulment față + rulment spate ✅
03/03/2021

Ford Focus 1.6
Înlocuit amortizoare + flanșe ✅
Bielete antiruliu ✅
Discuri si placute față ✅
Rulment față + rulment spate ✅

Gold IV 1.6.Bielete de direcție + capete de bară✅Burdufe planetare spre cutie✅ Rulment roata față + senzor ABS ✅
01/03/2021

Gold IV 1.6.
Bielete de direcție + capete de bară✅
Burdufe planetare spre cutie✅
Rulment roata față + senzor ABS ✅

Citroen Xsara 1.4 ‼️Chit ambreiaj + ulei nou in cutie ✅Tija timonerie ✅Rulmenti ,ambele roti fata ✅Ambele brate pe fata ...
27/02/2021

Citroen Xsara 1.4 ‼️
Chit ambreiaj + ulei nou in cutie ✅
Tija timonerie ✅
Rulmenti ,ambele roti fata ✅
Ambele brate pe fata ✅
Burduf planetara cutie + planetara dreapta ✅
Bielete directie + burdufe ✅

Revizie Peugeot 207.Filtru Ulei ✅Filtru Aer ✅Filtru Polen ✅
16/02/2021

Revizie Peugeot 207.
Filtru Ulei ✅
Filtru Aer ✅
Filtru Polen ✅

Revizie Passat B6 2.0Filtru ulei ✅Filtru aer ✅Filtru polen ✅Filtru motorina ✅Ulei Liqui Moly 5w-40 Toptec 4100 ✅
09/01/2021

Revizie Passat B6 2.0
Filtru ulei ✅
Filtru aer ✅
Filtru polen ✅
Filtru motorina ✅
Ulei Liqui Moly 5w-40 Toptec 4100 ✅

Address

Braila

Telephone

+40743351899

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bogdan Mecanică posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Bogdan Mecanică:

Shortcuts

Share