18/03/2019
fiat Doblo #1.4 16V silnika 843A1000
Cześć .Dostałem do do sprawdzenia i naprawy Fiata Doblo 1.4 16V benz z lpg . W samochodzie ewidentnie stuki w silniku , po podpięciu kompa błąd 2 cylindra (oczywiście przekładka cewki z innego to samo )kolega w innym warsztacie wymieniał wszystkie cewki i świece oczywiście błąd powrócił ,po sprawdzeniu kompresji brak ciśnienia , po wpuszczeniu sondy wypalony tłok uszkodzone zawory.Tyle jeśli chodzi o diagnostykę a teraz zmierzajmy do celu tematu samochód ma tylko 86tyś przebiegu był kupiony nowy . Klient przed pierwszym przeglądem serwisowym zauważa duże zużycie oleju na 10tyś przejechanych km dolewa 11ltr oleju silnikowego w serwisie Fiata odpowiedz że się ułoży i będzie ok .Klient przyjeżdza na 1 przegląd serwisowy przebieg 30tyś jak można się domyślić zużył już 5 baniek oleju silnikowego na serwisie że tak ma być , mechanik specjalista serwisowy fiata (muzg przez "U" zwykłe ) radzi zalać olejem mineralnym ( ja już bym tego mechanika wyp... za bramę za jego wiedzę techniczną)po 2 latach klient ma uszkodzony silnik bez gwarancji którego nie ukrywam nie opłaca się naprawiać bo dostanę sam słupek w rozsądniejszych pieniądzach niż naprawa starego silnika . Nie oszukujmy się samochód w momencie kiedy było jeszcze bez stuków i innych dziwnych rzeczy pojechał na stację diagnostyczną i po podpięciu pod sprzęt z powodu przekroczenia emisji spalin nie było by w stanie przejść przeglądu .Przypominam że pojazd ma w tej chwili 3 lata i 87tyś przebiegu i niestety jest nie sprawny technicznie.Pamiętajmy że to nie tylko moja wybujała opinia ale staram się pomóc klientowi jak tylko się da więc pojechałem do innego zaprzyjażnionego warsztatu( Diagnostic Car siechnice/k Wrocławia)który ma trochę więcej sprzętu i możliwości i to mój stary przyjaciel na którego opinii również mogę polegać, aby skonsultować moją opinię bo człowiek przecież może się mylić ale ocena stanu technicznego silnika okazała się trafna i otrzymałem również odpowiedz że silnika nie opłaca się naprawiać. Czy ktoś tutaj miał podobną sytuację bo nie ukrywam że dzisiaj udaję się do autoryzowanego serwisu fiata w tej sprawie bo nie chcę zostawić tak kolegi/klienta z takim problemem bo uważam że takie duże koncerny nie powinny nas kopać w dup.. tylko dlatego że przy nich jesteśmy tylko małymi zjadaczami chleba nieliczącymi się w tym dużym mechanizmie rynku. proszę o udostępnienie tego posta może ktoś się znajdzie kto miał podobny problem albo warsztat który borykał się z taką samą usterką . Ja tego tak nie zostawię i mam nadzieję że wy również