DiscoFirefighters

DiscoFirefighters Jesteśmy bandą szaleńców, którzy postanowili pewnego dnia kupić "jakiś samochód" i pojechać na złombol.....tak, mamy 2 strażackie Żuki

Słuchacie temat: Pasza - nasz załogant miał wypadek i niestety prawdopodobnie spędzi resztę życia na wózku :( Warto tuta...
01/07/2025

Słuchacie temat: Pasza - nasz załogant miał wypadek i niestety prawdopodobnie spędzi resztę życia na wózku :( Warto tutaj nadmienić, że Pasza jest super pozytywnie nastawiony i promienieje optymizmem - czym niezmiennie nas zachwyca i inspiruje. Staramy się pomóc jak tylko się da, więc prowadzimy zbiórkę na rehabilitację i sprzęt.

Nasza serdeczna prośba o wpłaty i abyście bardzo, ale to bardzo uważali na siebie na drogach.

Cześć 👋

Piszemy do Was w imieniu Pawła.

🍲 🏍️Paweł, a dla nas Pasza to człowiek pełen pasji, zaangażowania i dobrej energii. Jego ścieżka życiowa skręciła ku pasji, którą jest gotowanie. Zdobył uprawnienia i został zawodowym kucharzem. Do tej pory pracował w wielu różnych lokalach gastronomicznych. Mistrzowsko wypiekał pizzę jako pizzerman, zawijał buritto w El Gordito. Zastępca szefa kuchni. Jego największą pasją są jednak motocykle. Czucie wiatru we włosach daje mu wolność i pozwala uwolnić od negatywnych emocji i zdarzeń.

💔 30. maja Paweł miał wypadek na swoim ukochanym motocyklu. Trafił do szpitala z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Bardzo się o niego baliśmy.

🤝 W chwili obecnej walczy o powrót do swojej codzienności. Jest w szpitalu, ale każdego dnia stara się ćwiczyć w miarę swoich możliwości. Potrzebuje intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, której koszt jest poza naszym zasięgiem.

💪 Paweł to wojownik – wierzy w swoją siłę i powrót do sprawności. Ma w sobie ogromne pokłady woli walki i dobrych emocji. Jak sam podkreśla, to kolejna trudność w jego życiu, na którą trzeba znaleźć rozwiązanie. Sam już wie, że tylko odpowiednia rehabilitacja i jego własne zaangażowanie są mostem w dążeniu do celu. Żeby mógł wrócić do sprawności, potrzebuje również Twojego zaangażowania.

🟥 Proszę, wesprzyj jego zbiórkę na stronie: https://mammoc.pl/pawel-dankevich

🟥 Możesz zrobić tradycyjny przelew na numer konta: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765. W tytule wpisz: Paweł Dankevich

🟥 Wystaw przedmiot lub usługę na licytację, a zebrane środki trafią na zbiórkę Pawła - Licytacje Pełne Mocy.
💛 Dziękujemy. Najbliżsi Pawła

Nasz Żuk niestety ciągle nie na chodzie, więc w tym roku musieliśmy odpuścić uczestnictwo w rajdzie koguta :( Ale nie zn...
19/06/2025

Nasz Żuk niestety ciągle nie na chodzie, więc w tym roku musieliśmy odpuścić uczestnictwo w rajdzie koguta :(
Ale nie znaczy to wcale, że nie było naszej ekipy Discofirefoghters na starcie! Byliśmy i to w nowo poszerzonym składzie! Jak zawsze warto było - tej atmosfery żadna inna impreza motoryzacyjna nie jest w stanie pobić!
Powodzenia tam na !

16/04/2024

Żuczek nam zmienił się dzisiaj w Poloneza - wydmuchał uszczelkę pod głowicą, a następnie się zagotował... akurat jak go potrzebowaliśmy żeby zrobił 2 kursy na budowę :( Do swojego domku powrócił na holu i chyba póki co jakiś czas się z niego nie ruszy.

Czeka nas zrzucanie głowicy i wtedy dopiero zobaczymy jak bardzo zajechaliśmy naszego dzielnego busika. Trzymajcie kciuki! może tym razem się nam upiekło ;)

Odkąd mamy wizerunek naszego patrona: św. MacGyver'a w kabinie nie doświadczyliśmy żadnej poważniejszej usterki. Właśnie...
01/10/2023

Odkąd mamy wizerunek naszego patrona: św. MacGyver'a w kabinie nie doświadczyliśmy żadnej poważniejszej usterki. Właśnie spokojnie i bezawaryjne wracamy do domu z kolejnej już wyprawy. Jest moc!

Nasz garbaty koń na pustyni
28/09/2023

Nasz garbaty koń na pustyni

Zajechaliśmy wieczorem nad zalewik. Jest tu takie małe, dzikie pole kempingowe. Podchodzimy do jednej z miejscowych kobi...
27/09/2023

Zajechaliśmy wieczorem nad zalewik. Jest tu takie małe, dzikie pole kempingowe. Podchodzimy do jednej z miejscowych kobiet (której poziom wrośnięcia przyczepy kempingowej zdaje się sugerować, że mieszka tutaj od kwietnia do października) i pytamy "Jakie zasady panują na obiekcie?", na co ona wyraźnie rozbawiona "ŻADNE! Porządek ma być".
Jak cudownie jest odkrywać takie miejsca rodem z "Ozark"! Dziki wypoczynek to nasz ulubiony wypoczynek

Disco żuczek stanowi obecnie naszego 2-osobowego kampera dzielnie pochłaniając kolejne czeskie podjazdy.
06/07/2023

Disco żuczek stanowi obecnie naszego 2-osobowego kampera dzielnie pochłaniając kolejne czeskie podjazdy.

Przed i po. Otwieramy studio detailingu, przyjmujemy tylko czerwone samochody, także jakby ktoś miał jakieś Ferrari...
07/06/2023

Przed i po. Otwieramy studio detailingu, przyjmujemy tylko czerwone samochody, także jakby ktoś miał jakieś Ferrari...

10/03/2023

Proszę, proszę, kto to się obudził?!?

Plan zdjęciowyOstatnimi czasy nasza stodoła i jeden z naszych bohaterskich Żuczków robią za niepowtarzalny i klimatyczny...
31/10/2022

Plan zdjęciowy

Ostatnimi czasy nasza stodoła i jeden z naszych bohaterskich Żuczków robią za niepowtarzalny i klimatyczny plan zdjęciowy dla świątecznych sesji. Powiem Wam, że gdy Kasia (fotografka) przyjechała oglądać samochód po raz pierwszy i zachwycała się specyficzną otoczką naszej przyszłej posiadłości, to myślałem że zwariowała! Gdzie nasze gruzowisko i szpetny niczym listopadowa noc Żuk miałyby ukazać swoje piękno?!? Gdzie ta świąteczna atmosfera?!? Kto normalny chciałby oglądać jakiś złom postawiony obok jakiejś ruiny w swoim wysublimowanym albumie rodzinnym?!? Nie wierzyłem, ale w obiektywie Kasi wszystko nabrało tak cudownego uroku, takiego domowego ciepła i takiego zapachu świąt, że nie mogę się powstrzymać aby się z Wami rezultatami jej pracy nie podzielić.

Gdybyście sami chcieli być bohaterami takiej sesji, to pod tym linkiem https://kasiajaworfotografia.mafelo.net/pl/services/5199 chyba powinny być jeszcze wolne terminy.

28/09/2022

Drugi nasz Żuk (starszak) od 2 lat stoi w kącie stodoły i tak smutno tylko spogląda na swojego młodszego brata... a wystarczy go tylko poprosić, pokazać mu kluczyk i patrzcie jak się rwie!!!

Z tego co widzę, to artykuł o nas wylądował na przedniej "szybie"! Nie możemy się doczekać otwarcia muzeum
13/09/2022

Z tego co widzę, to artykuł o nas wylądował na przedniej "szybie"! Nie możemy się doczekać otwarcia muzeum

😀💪

Adres

Wrocław-Karłowice

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy DiscoFirefighters umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria