05/02/2018
PISKP chce podnieść opłatę za przeglądy SKP z 98 do 150 zł dla osobówek💲🚗
Nawet w ocenie niektórych diagnostów inkasowanie od właściciela pojazdu 150 zł "za 10 minut pracy" nie wydaje się rozsądne🤔🤔
Jakie są Wasze doświadczenia z przeglądów w SKP?
P.S. w Euromaster możecie sprawdzić samochód za darmo, tylko pamiętajcie, że od nas nie dostaniecie pieczątki. To nie jest badanie techniczne.
533 695 923 Euromaster Korch
PISKP chce podnieść opłatę za przeglądy SKP z 98 do 150 zł dla osobówek💲🚗
Nawet w ocenie niektórych diagnostów inkasowanie od właściciela pojazdu 150 zł "za 10 minut pracy" nie wydaje się rozsądne🤔🤔
Jakie są Wasze doświadczenia z przeglądów w SKP?
P.S. w Euromaster możecie sprawdzić samochód za darmo, tylko pamiętajcie, że od nas nie dostaniecie pieczątki. To nie jest badanie techniczne.
➡https://www.euromaster.pl/serwisowanie-auta/przeglad-mastercheck