27/04/2020
Rozpoczynam challange PODLEJ DRZEWO. Podstawowe instrukcje:
1. Zbierz wodę spod prysznica?
2. Możesz jej użyć do podlewania drzew tylko, gdy używasz kosmetyków bez chemii, EKO, BIO, czy jakoś podobnie!!! BEZ DETERGENTÓW POPROSZĘ!!!
3. Sprawdź swoje mydła, żele, szampony i jeżeli nie są bezpieczne, wolne od niefajnej chemii, to śmigaj do sklepu kupić coś zdrowego. Z akcji skorzystają więc nie tylko drzewa, ale i twoje ciało oraz producenci eko kosmetyków. Tak naprawdę to jest pierwszy element tarczy antykryzysowej 3.0!!!
4. Podlewaj drzewa rano do około 8:00 i wieczorem. Drzewa i rośliny, podobnie jak my, lubią się kąpać rano i wieczorem…
5. Podlewaj drzewa rotacyjnie, by nie zalać jednego nadmiarem swojej miłości i wody,
6. Jeżeli w kuchni płuczesz warzywa, to zbieraj tą wodę, ona jest bezpieczna i okoliczne drzewa się z niej ucieszą,
7. BIERZEMY SPRAWY W SWOJE RĘCE I JESTEŚMY ZMIANĄ!
8. PODLEJ DRZEWO, NAGRAJ KRÓTKI FILM ZE SWOIM PRZEKAZEM DLA ZNAJOMYCH I ŚWIATA, WRZUCAJ I NOMINUJ! Oznacz hasztagiem