17/12/2021
Witam ponownie na stronie facebookowej bez przyszłości. Niestety (noooo, nie narzekam) jestem cały czas w Kalifornii i mój powrót do Polski jest tak prawdopodobny jak bankructwo Rydzyka. Europa z lekka zwariowała i w dodatku zapowiada się, że będzie gorzej. Dlatego też, wszystkim dobrym ludziom, którzy pytają o kursy, odpowiadam grzecznie lecz stanowczo:
NIE BĘDZIE w najbliższym czasie :-(
Jednak jest szansa, że zbiorę się do kupy i zacznę wrzucać krótkie filmiki omawiające różne drobne zagadnienia techniczne. Takie wskazówki i informacje uniwersalne dla wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania.
Tymczasem poskładałem różne wykonane przez siebie ujęcia i wrzucam filmik z mojej ostatniej przebudowy. Był to kamper z dolnej, bardzo dolnej półki, gdyż właściciel w sumie nic nie chciał. Miało być tanio, miało być drewno, proste łóżko do położenia materaca, jedna szafka, prąd itd. No miało być tanio. Aha i tanio miało być i też niedrogo. Ten van to dość prymitywna zabudowa a klient nawet postanowił, że sam sobie dorobi jakieś skrzynki pod łóżko i drzwiczki do części z urządzeniami elektrycznymi. Więc nie ma się czym chwalić. Po prostu melduję się, że żyję i działam. Trochę oceanu, trochę plaży i trochę grzebania w vanach. No i oczywiście cały czas towarzyszy mi 'vanlajf'. Ostatnio byłem w pięknych miejscach w stanie Utah. Jednak podróżnicze ciekawostki akurat wrzucam na stronę https://www.facebook.com/DreamRoadpl (warto zalajkować).
Wesołych Świąt. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.