30/03/2024
Siemanko !
Padła propozycja od jednego z najdawniejszych klubowiczów żeby zorganizować grilla jak za starych czasów.
Dlatego z przyjemnością zapraszamy starszych i młodszych miłośników grupy vag na wspólne opalanie kiełbasek =]
Widzimy się 5 kwietnia o godzinie 17 na parkingu przy starym Focus Park . Na miejscu obgadamy gdzie się odpalimy .
Do zobaczenia.