Nysa 522 M - Reaktywacja

Nysa 522 M - Reaktywacja Strona poświęcona rekonstrukcji polskiego samochodu NYSA 522 M czyli Mikrobus. Jeśli gdzieś u Ciebie w garażu, zalegaja części do tego cuda, daj znać!

Z chaosu kiedyś wyłonił się mam nadzieję porządek.... :) Niech żyje FLUIDOL!
28/12/2016

Z chaosu kiedyś wyłonił się mam nadzieję porządek.... :)
Niech żyje FLUIDOL!

Wybieramy kolor. Niebieska- "lubię to", - czerwona/ wiśniowa "super". Zaczynamy!
24/10/2016

Wybieramy kolor. Niebieska- "lubię to", - czerwona/ wiśniowa "super". Zaczynamy!

Dobra; Trochę czasu już minęło więc muszę się Wam do czegoś przyznać. W zeszłym roku zacząłem rozbierać błękitną strzałę...
09/08/2016

Dobra; Trochę czasu już minęło więc muszę się Wam do czegoś przyznać. W zeszłym roku zacząłem rozbierać błękitną strzałę i niestety doszedłem do wniosku, że oprócz drewna i plastiku nie ma w Nysie żadnego elementu nie zżartego przez polską dobrą narodową rdzę. Zacząłem kompletować części do złożenia wehikułu w całość (dla ludzi, którzy robili coś blacharskiego przy tym wozie- rzecz wiadoma- zdobyć części w normalnych cenach- niemożliwe) ale zarazem liczyć- kosmos. W styczniu tego roku pojawiła się okazja na OLX i podjąłem decyzję o zakupie drugiej Nysy w lepszym stanie technicznym (o niej później).
Wiem, wiem teraz wszyscy będą mówić buuu poddał się itd. Niestety na decyzję tę wpłynął również fakt zawirowań prawnych ze starym wozem. Nie chcę wchodzić w szczegóły ale trudno byłoby go zarejestrować w chwili obecnej. Poczciwa N522M będzie teraz dobrym dawcą i tego się trzymajmy a może kiedyś uda się jeszcze to ruszyć (głównie papierologicznie) i w sumie w zakresie części. Kilka zdjęć poczciwoty. Morderca zabytków- coś dla Ciebie;)

Tik tak, tik tak. :-)
08/06/2016

Tik tak, tik tak. :-)

Kilka dni temu obchodziłem urodziny. Od mojej kochanej Żony dostałem wyjątkowy prezent:) Dziękuję Kochanie:) Gdybyście c...
30/05/2016

Kilka dni temu obchodziłem urodziny. Od mojej kochanej Żony dostałem wyjątkowy prezent:) Dziękuję Kochanie:) Gdybyście chcieli takie cuda na kiju, uderzajcie do www.facebook.com/MaszynaKreacji :)

Niby nic a jednak różnica jest :(
17/02/2016

Niby nic a jednak różnica jest :(

"Oczko wypadło temu misiu" :)
17/10/2015

"Oczko wypadło temu misiu" :)

Tjaaa.... :)
20/09/2015

Tjaaa.... :)

W mordę kopany. Letnie nawałnice zalały cały garaż. Jak widzicie "miarka" na kole pokazuje co mogło dziać się w reszcie ...
15/09/2015

W mordę kopany. Letnie nawałnice zalały cały garaż. Jak widzicie "miarka" na kole pokazuje co mogło dziać się w reszcie pomieszczenia. Dlatego ostatnią sesję terapeutyczną w jaskini lwa musiałem przeznaczyć w połowie na uprzątniecie stajni Augiasza. Dzięki Tomkowi Wróblowi (Dzięki Byku!) udało się sporo ruszyć w zakresie rozbiórki Nyski. Praktycznie zdemontowaliśmy wszystkie siedzenia w większość podłogi. Pozostała wyłącznie część pod butlą z gazem. Niestety nieszczelny zawór zamykający nie pozwala jej na razie usunąć. (Myślę co z tym zrobić może coś logicznego podrzucicie?). Zdemontowaliśmy też wszystkie szyby wraz z uszczelkami. Przednia wyleciała w sumie sama ;). Zastanawiam się nad piaskowaniem ramy i części karoserii, macie jakieś doświadczenia z tej dziedziny? Więcej zdjęć niebawem :)

28/08/2015

Polecamy WKKM- Włocławek!

włocławek

Taki stolik do Nyski jak znalazł ;)
27/07/2015

Taki stolik do Nyski jak znalazł ;)

Adres

Stare Miasto

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nysa 522 M - Reaktywacja umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Nysa 522 M - Reaktywacja:

Udostępnij

Kategoria