30/05/2024
Siemanko!!! Wraz z ekipą chcieliśmy wam bardzo podziękować za aktywność na ostatnim spocie. Dopisaliście mega obecnością, a był to nasz pierwszy zlot. Mamy nadzieje, że zobaczymy się w jeszcze większym gronie na następnym zlocie.
Łączy nas ta sama zajawka!! motoryzacja ma łączyć nie dzielić!!! Szanujemy siebie nawzajem.
Srodmiescie
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nightsquad Łdz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Nightsquad Łdz: