14/07/2016
Informatyczny system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0.) miał zacząć działać od 2017 roku, ale szykują się duże opóźnienia. Jakie ma to znaczenie dla kierowców, szczególnie dla tych, którzy dopiero odebrali "prawko"? Poczytajcie :) http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/959917,cepik-2-0-wejdzie-w-zycie-albo-nie-czeka-nas-informatyczna-wpadka.html
Kierowcy nieprędko skorzystają z zapowiadanych e-usług. Ale część z nich uniknie rygorystycznego okresu próbnego dla początkujących, więc z wyrabianiem prawa jazdy nie trzeba się szczególnie spieszyć.