15/05/2024
Jeżdżenie na oponach zimowych w lecie może być niebezpieczne, ponieważ są one przeznaczone głównie do jazdy w warunkach niskich temperatur i śniegu. Opony zimowe mają miększą mieszankę gumy, która szybciej się zużywa w cieplejszych warunkach, co może prowadzić do obniżenia przyczepności i wydłużenia drogi hamowania. Ponadto, opony zimowe maja bardziej agresywny bieżnik, który może prowadzić do większego hałasu podczas jazdy i zwiększonego zużycia paliwa. Dlatego zaleca się używanie opon letnich w okresie ciepłej pogody, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Jeśli jeszcze nie zmieniłeś opon zadzwoń 👉📞 539 999 569 i umów się na wymianę, my do ciebie przyjedziemy!!!