30/03/2022
Cześć Bracie! Cześć Siostro!
To jest WrakRace!
27.03 wzieliśmy udział w wydarzeniu W marcu jak w garcu u Family of Wrak Race , nie był to dla nas szczęśliwy wyścig ale walczyliśmy do końca i przedewszystkim świetnie się bawiliśmy
Start w pierwszej rundzie serszenia (citroen saxo) już na pierwszym zakręcie eliminacja rywala z Kępna, w dalszej czesci wyścig walka o pierwsze miejsce w której nie oczekiwanie nastąpiło ścięcie toru i przyjęcie solidnego uderzenie w bok naszego auta . Wyjscie na pierwszej pozycji lecz awaria przegubu wewnętrznego dyskwalifikuje nas z dalszej rywalizacji .
Ford fokus pierwszy wyścig walka o pozycje .. Niestety uszkodzona miska olejowa i zatarty silnik.
Nasi debiutanci Micra oraz Honda
Micra w pierwszej rundzie przejechała spokojne bez zbędnej walki .
Druga runda z kierowca szerszenia (Hugo) na pokładzie jako pilot walka na całego . W trzeciej rundzie również ostra walka , uderzenie w tyl auta zawodnika z race gratowisko info
Wyścig ostatniej szansy po genialnej walce zakopujemy się w wiele samochodów pod wieża dziennikarska lecz micra wyjeżdża i kończy wyścig
Honda wszystkie 3 eliminacje na pozycjach punktowanych co dało nam awans do pół finału. Niestety w półfinale odpadamy
Gratulujemy naszym debiutanta Małemu i Sancie wyników
Dziękujemy za kozackie zdjęcia Karol Kudyba Photography i liczymy na kolejne współpracę dozobavzenia na kolejnych wydarzeniach!
Damian Drift Wrak Race
Wrak Race Gratowisko Info
Wrakoffcy
/Natka