Jojo Ring Nowy Sącz

Jojo Ring Nowy Sącz Multifunkcyjny tor wyścigowy. 9 konfiguracji, dla samochodów, kartów, motocykli. Kino samochodowe i wiele innych atrakcji.

Chciałoby się napisać BUM BUM BUM 😅 ale do tej informacji powinno wystarczyć: dziękujemy za poparcie naszego projektu Pa...
30/10/2018

Chciałoby się napisać BUM BUM BUM 😅 ale do tej informacji powinno wystarczyć: dziękujemy za poparcie naszego projektu Panu Ludomir Handzel oraz całej Koalicji Nowosądeckiej 👏👌 Do przodu Jojo Ring! 🏎️🏍️

29/10/2018

Może nasze działania przyniosą skutek 😁 Dzięki dla wszystkich popierających projekt Jojo Ring 👍 Ilość osób popierających ten projekt nie sposób zbagatelizować. W ilości zwolenników siła 💪 Czekamy na stanowisko w sprawie potrzeby budowy toru z z ODTJ pozostających w sferze wyboru na fotel prezydenta miasta Nowego Sącza pani Iwony Mularczyk i pana Ludomira Handzla 😎 Niech dobre wieści będą z nami ✌️

10/10/2018

Tak to powinno wyglądać. Połączenie ODTJ z torem do upalania. Kiedy jedni pracują, inni podnoszą umiejętności. Kiedy inni odpoczywają, ci pierwsi upalają. Taka hybryda motoelkowa 😉 Jutro konferencja prasowa i szczegóły będą przedstawione. Tym czasem warto obejrzeć 😎
https://www.facebook.com/976919799017548/posts/1921777124531806/

Warto brać przykład z innych 😉
06/10/2018

Warto brać przykład z innych 😉

Akademia Bezpiecznej ✅Jazdy Tor Łódź ✅Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy ✅szkolenia doskonalenia techniki jazdy ✅szkolenia i ✅imprezy firmowe ✅Track Day

Głośno ostatnio o niestety śmiertelnym wypadku na Słowacji z udziałem Polskich kierowców 😔 I w związku z tym pytanie: cz...
02/10/2018

Głośno ostatnio o niestety śmiertelnym wypadku na Słowacji z udziałem Polskich kierowców 😔 I w związku z tym pytanie: czy tory wyścigowe, nie tylko w naszym mieście, ale i w całej Polsce, mogłyby zapobiec takim tragediom? Czy to już tylko wtórny debilizm?

Śmiertelny wypadek na Słowacji z udziałem Ferrari i Porsche z Polski. 57-letni Słowak, kierowca skody, który jechał razem z rodziną, zmarł na miejscu. Słowac...

Jesteśmy mistrzami świata!!! Brawo siatkarze 💪👌
30/09/2018

Jesteśmy mistrzami świata!!! Brawo siatkarze 💪👌

28/09/2018

Takie warunki mamy do dyspozycji w mieście do uprawiania motorsportu, pasji, rozgrywki 🙈. Pracujemy by to zmienić, dla dobra wszystkich 💪 A tymczasem mamy co mamy, 90 Zeta za 15 minut zabawy 🙉 Zmienimy to 😎

Da się? No da się i to bez 50, 60, 100 milionów złotych 😉 👉 Pesymistom dziękujemy za konstruktywną krytykę, ale my i tak...
11/09/2018

Da się? No da się i to bez 50, 60, 100 milionów złotych 😉 👉 Pesymistom dziękujemy za konstruktywną krytykę, ale my i tak robimy swoje i działamy w celu stworzenia zamkniętego, bezpiecznego miejsca dla wszystkich motomaniaków 😎

Tym razem w rozszerzonej wersji .

Dzięki Tomasz Migacz za przesłanie tego materiału 🏎️ Bardzo dokładnie i trafnie wszystko przedstawione. Dziękuję również...
10/09/2018

Dzięki Tomasz Migacz za przesłanie tego materiału 🏎️ Bardzo dokładnie i trafnie wszystko przedstawione. Dziękuję również panu Gwiżdż Jerzy Lesław kandydatowi na prezydenta naszego miasta, za poparcie inicjatywy budowy toru w Nowym Sączu. Zapraszam do obejrzenia materiału, na prawdę warto 👌 Z benzynowymi pozdrowieniami Krystian 😀

Produkcja: www.yeswecam.tv Polskie Tory Wyścigowe - inicjatywa społeczna https://www.facebook.com/polskietorywyscigowe

Warto posłuchać, dotyczy również projektu JoJo ring 😁 ale i są poruszone inne ważne dla miasta kwestie.
10/09/2018

Warto posłuchać, dotyczy również projektu JoJo ring 😁 ale i są poruszone inne ważne dla miasta kwestie.

Gościem programu jest Jerzy Gwiżdż kandydat na prezydenta Nowego Sącza.

09/09/2018

Poniżej jedna z wypowiedzi ukazująca obecny stan rzeczy, jakim jest brak miejsca dla motomaniaków, od Kamila:
"Wystarczy zobaczyć co się dzieje np. W sobotę na "jojku" ilu jest tam młodych ludzi zajawionych motoryzacją nie mających miejsca na możliwości rozładowania energii związanych z ich pasją. Niestety następnie na ulicach mamy to co mamy. Oraz coraz większe znienawidzenie ludzi mieszkających w mieście".
Zatem zapraszam serdecznie do dyskusji, tu w sieci a najlepiej osobiście, każdy pomysł, opinia czy też sugestia, jest niezwykle istotna i bezcenna. Już niebawem chciałbym zorganizować spotkanie, aby jak najwięcej Waszych spostrzeżeń w tej słusznej sprawie wysłuchać. Podejmujecie temat? 😁 Krystian.

Adres

Wyścigowa 1
Nowy Sacz
33-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Jojo Ring Nowy Sącz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria