Red&Carbon VW Golf 4 GTI

Red&Carbon VW Golf 4 GTI Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Red&Carbon VW Golf 4 GTI, Firma motoryzacyjna, Siedlce, Nowe Siedlce.

Siemka będę tu wstawiał prace nad moim projektem golf 4 gti 1.8t.Nie jest to projekt typu felgi,gleba i na tym koniec.Jest już sporo modyfikacji i pare customów zrobionych przeze mnie,a będzie jeszcze więcej.Zapraszam do śledzenia,będzie konkret!

Zapraszam na TikTok
30/06/2024

Zapraszam na TikTok

Obejrzyj film użytkownika Red&Carbon Gti Mk4.

Siemka trochę mnie nie było,ale w tym czasie włożyłem czarny środek,polutowalem termopare egt ze wskaźnikiem i podziałał...
14/09/2022

Siemka trochę mnie nie było,ale w tym czasie włożyłem czarny środek,polutowalem termopare egt ze wskaźnikiem i podziałałem przy zderzaku.Na ta chwile tak się prezentuje 😅

Dzisiaj zalałem silnik olejem,ale przed strojeniem będzie kolejna wymiana,przewód od magla udało się wymienić bez odkręc...
22/08/2022

Dzisiaj zalałem silnik olejem,ale przed strojeniem będzie kolejna wymiana,przewód od magla udało się wymienić bez odkręcania czegokolwiek.Pomalowałem ostatnie elementy wnętrza 🤌👍😀

Czarne wnętrze ogarnięte,niedługo montaż.Z czarnymi recaro zrobi robotę 😍🥵 Przyszła mi paka z ostatnim silikonem do dolo...
20/08/2022

Czarne wnętrze ogarnięte,niedługo montaż.Z czarnymi recaro zrobi robotę 😍🥵 Przyszła mi paka z ostatnim silikonem do dolotu,bandażem termicznym,przepływka bosha i rurka od powrotu płynu z magla.Dp już owinięte,na dniach będę próbował odkręcić rurkę od magla,bo śruba jest zardzewiala i mam nadzieje,ze się nie urwie bo innaczej magiel do wyjęcia 😰

Siemka dzisiaj po długim czasie w końcu włożyłem aku,po moich przeróbkach stres trochę byl,ale dymu na szczescie nie był...
15/08/2022

Siemka dzisiaj po długim czasie w końcu włożyłem aku,po moich przeróbkach stres trochę byl,ale dymu na szczescie nie było i wszystko śmiga 😅👌 Zacząłem matowac przedni zderzak i posiedziałem trochę przy tylnym.Już bliżej jak dalej 🤌👍
Podświetlenie robi robotę 😍 W kom wrzucam filmik jak się wszystko włącza 😄
Dzisiaj zamówię nowa przeplywke,przewód powrotny od wspomagania bo mój przerdzewiał i jeden sylikon do dolotu.Na dniach zaleje silnik olejem i płynem chłodniczym,wiec myśle ze niedługo spróbuje pierwszy raz odpalić po grubszych modach 💣💪

Chyba spoko wyszło co? Bo dla mnie bomba 😁😆🤌💣
10/08/2022

Chyba spoko wyszło co? Bo dla mnie bomba 😁😆🤌💣

Siemka,w ostatnich dniach trochę się podziało przy golfiku.Niedawno zmieniałem rozrząd,napinacze i pasek klinowy i od ta...
10/08/2022

Siemka,w ostatnich dniach trochę się podziało przy golfiku.
Niedawno zmieniałem rozrząd,napinacze i pasek klinowy i od tamtej pory silnik stał podniesiony na kołku,wiec wrzuciłem na swoje miejsce odświeżone mocowanie i łapę silnika,spasowalem praktycznie na gotowo sylikony pod maska i z grubsza przetarłem silnik z syfu.
Odświeżyłem tez korki od płynów i zrobiłem śmieszny i na pewno oryginalny custom mojego zbiorniczka wyrównawczego á la mina morska/bomba xd dodatkowo zamontowałem w nim podświetlenie ilości płynu które bedzie się włączać po otwarciu maski😅🤯💣
Trochę posiedziałem przy tylnym zderzaku ale fotki wrzucę jak coś więcej się podzieję 🏎😄

W ostatnich dniach ogarnąłem licznik na gotowo czyli wklejona szybka i złożone do kupy,zderzak  pozszywany na gorąco,łąc...
01/08/2022

W ostatnich dniach ogarnąłem licznik na gotowo czyli wklejona szybka i złożone do kupy,zderzak pozszywany na gorąco,łączenie zalane żywica i przeszlifowane,listwy spasowane do wklejenia we wnęki i wykończenia na gładko. Powoli do przodu 👌🤌💪😄 na szybę nie zwracajcie uwagi,ujebana od stania w garażu,a nie ma wylewki i się kurzy + sraja na nią jaskółki a koty maja zjeżdżalnie xdd

Wrocił do mnie z przeróbki climatronik i ori licznik z passata w8.Zostało zmienione podświetlenie w climatroniku na czer...
26/07/2022

Wrocił do mnie z przeróbki climatronik i ori licznik z passata w8.
Zostało zmienione podświetlenie w climatroniku na czerwone i w liczniku pod moje widzi mi się 😅
Wymiana fisu na nowy
Zmiana wsadu i aktywacja bajerów typu test wskazówek etc.
Dla mnie robi mega robotę 😍🥹.W niedługim czasie wpadnie jeszcze hype fis pro 🔜👌
Wszystkim poza przerobieniem obudowy golfa pod licznik z w8 zajmował się https://www.facebook.com/VAGworkshopBydgoszcz/
Mega polecam zreszta zdjecia mówią same za siebie 😅

To lecimy ✂️✏️◻️🔜◼️
25/07/2022

To lecimy ✂️✏️◻️🔜◼️

Adres

Siedlce
Nowe Siedlce
08-110

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Red&Carbon VW Golf 4 GTI umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij