22/05/2026
Cześć Wszystkim !!!!!!1
No i zamykam dobry tydzień chwaląc MAĆKA, który z rana ogarnął praktykę w pięknym stylu za PIERWSZYM podejściem💪 !!!!!!!
26 minut spokojnej i pewnej jazdy no i plastik w ręku !!!!!!!!
MACIEK, GRATULUJĘ Ci serdecznie i szerokości życzę, pełny szacun i dobra robota z Twojej strony !!!!!!! W Twoim wykonaniu to była czysta formalność !!!!!!!! Wszystkich chętnych zapraszam na prawko a MAĆKOWI jeszcze raz Gratuluję !!!!!! Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!