Viking Auto Serwis

Viking Auto Serwis To co robimy nie jest dla nas zwykłą pracą. Poprzez pracę realizujemy swoje pasje.

Zawsze mówiłem że ja będę wybierał robotę, że nigdy w soboty. Ale lata nie te, konkurencja napiera więc musiałem rozszer...
25/04/2026

Zawsze mówiłem że ja będę wybierał robotę, że nigdy w soboty. Ale lata nie te, konkurencja napiera więc musiałem rozszerzyć działalność o organizację imprez okolicznościowych. A że chłopak prosty jestem, na wsi się wychowałem to traktor musi być.
Zatem jeśli chcesz zorganizować urodzinki dziecka imieniny szwagra pogrzeb wroga albo III wojnę światową to pisz!
Warunek jest jeden: musisz być moją córeczką!!! 😆😁
Post oczywiście z przymrużeniem oka.
Miłego dnia 😉

10/03/2026

Dzień Dobry

Z przyczyn rodzinnych niestety przez kilka dni kontakt ze mną może być utrudniony. Możliwe są też opóźnienia w pracach.

Za wszelkie niedogodności przepraszam

19/02/2026

Ze względu na splot wielu czynników do dzisiejszego wieczoru wszystko było pod znakiem zapytania ale...decyzja zapadła. Są ferie, są dzieci a ja też czuję zmęczenie materiału. Dlatego znikam na kilka dni. Nie chcę pracować, myśleć ani rozmawiać o pracy. Więc jak popsujesz to poczekasz, jak masz pytania to zapytaj AI albo zbierz myśli, przeanalizuj i opowiesz mi po powrocie 😉
Pa!

Moi Drodzy!Wiem że sytuację bywają różne ale jeżeli dostajecie taką zwrotkę w wiadomości uszanujcie to proszę. Może to d...
17/01/2026

Moi Drodzy!

Wiem że sytuację bywają różne ale jeżeli dostajecie taką zwrotkę w wiadomości uszanujcie to proszę. Może to dla niektórych dziwne ale rozgraniczam czas pracy i czas prywatny. Po to mam 2 numery telefonu by w sprawach służbowych (tak tak. Twoje prywatne auto to dla mnie sprawa służbowa) by móc to rozdzielić. A po co? Po to by nie zwariować, mieć czas dla bliskich i moc odpocząć by w godzinach pracy wrócić z dobrą energią. Nr prywatny jest tylko do spraw prywatnych. Możemy tu pogadać o podróżach, motocyklach a nawet o cyckach Kowalskiej co w Tesco na kasie siedzi ale NIE O PRACY!
Prosta zasada.

Robert

Wczoraj dotarła do mnie bardzo smutna informacja. Z Jarkiem znałem się od bardzo dawna, przyjaźniłem,pracowałem. Naprawi...
25/11/2025

Wczoraj dotarła do mnie bardzo smutna informacja.
Z Jarkiem znałem się od bardzo dawna, przyjaźniłem,pracowałem. Naprawiliśmy wspólnie wiele aut.

W związku z powyższym w czwartek warsztat będzie nieczynny

Obsługa hybrydowego Volvo? Nie ma sprawy. Mam też stosowne uprawnienia do wykonywania czynności w tym typie napędów.Co c...
20/11/2025

Obsługa hybrydowego Volvo? Nie ma sprawy. Mam też stosowne uprawnienia do wykonywania czynności w tym typie napędów.
Co ciekawe układ hybrydowy jest tu spięty z mocnym silnikiem diesla.

ECC, HEMI i dwa Pentastary czyli tydzień hamburgerowy w Viking Auto Serwis 😊
31/10/2025

ECC, HEMI i dwa Pentastary czyli tydzień hamburgerowy w Viking Auto Serwis 😊

Poniedziałek... teoretycznie nie lubię poniedziałku ale ten dzięki miłym słowom jest inny!Panda, Asia - zrobiliście mi d...
27/10/2025

Poniedziałek... teoretycznie nie lubię poniedziałku ale ten dzięki miłym słowom jest inny!
Panda, Asia - zrobiliście mi dzień
Dziękuję bardzo

25/10/2025

Sobota to se prywatę odwale i w myśl zasady że potrzeba matką wynalazku....taadaaam! 🤣

Z przyczyn powyższych z wielką radością będę niedostępny do wtorku. 😊😊
12/09/2025

Z przyczyn powyższych z wielką radością będę niedostępny do wtorku. 😊😊

Přátelé, kamarádi, prostě všichni, kdo se tento víkend chystáte na závody do Branné. V poslední době nás navždy opustilo mnoho kolegů, kamarádů a přátel a tak jsem byl osloven, zda by nebylo dobré, na ně na tak "srdcovém místě", jako je Branná vzpomenout.
Bylo. Ale na které? Na všechny!🖤
Dali jsme dohromady seznam jmen všech silničních závodníků, na které jsme si vzpomněli. A těmto lidem by jsme chtěli vzdát čest a vzpomenout na ně.
Kde? V Branné na náměstíčku v pátek 12.09. 2025 okolo 20té hodiny, tedy na začátku hudební produkce skupiny Yes blues. Přijďte tedy, prosím vás, v tomto čase všichni na náměstíčko. Vzpomínka bude netradiční. 😉
Zvu vás já, naše komisařka Šárka Sladká a závodní důchodce Tomáš Vojáček . Těšíme se s vámi na viděnou! 🤝👍🍻🍀

Adres

Ulica Zakaszewskiego 1B
Miedzyrzecz
66-300

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Viking Auto Serwis umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Viking Auto Serwis:

Udostępnij