30/05/2021
Witamy :) Dość długo trwała sprzedaż ostatnich samochodów, ale jak się udało sprzedać, to od razu 2 w tym tygodniu :) Już sama pogoda zbytnio nie sprzyjała. W każdym razie, Skoda jeździ we Wrocławiu, a Opel w Szczecinie - co ciekawe, Opel został kupiony jako prezent niespodzianka :) Na tą chwilę będziemy przyglądać się aukcjom i jak coś ciekawego się trafi to spróbujemy zakupić - może być jednak ciężko, bo aut jest bardzo mało, a ceny? Zwariowały :) Kiedyś jednak musi wrócić normalność więc może i auta stanieją czego sobie i Wam życzymy !