21/05/2026
W tym poście brakuje już tylko filmu, w którym nasza dzisiejsza bohaterka mówi: 💭
„Ja nie wiem, czy bardziej cieszę się z tego, że was poznałam, czy z tego, że mam prawo jazdy?” 🚘🪪🥹
I jak tu nie lubić tych naszych kursantów 🫶🏻🔥
👩🏼🎓 Kursantka: Magda 🛞🎓
🧑🏼🏫 Instruktor: Tomek M. 📖🧠
🏆 Wynik: 🥈🚘🪪
Madzia 🤜🏻🤛🏻 Tomek 👏🏻👏🏻👏🏻
• osk • uniwersytet jazdy • szkoła jazdy Lublin • nauka jazdy • prawo jazdy Lublin • jazdy doszkalające • kurs prawa jazdy • WORD Lublin • Skoda Fabia •