10/04/2020
📢 Ministerstwo Infrastruktury na razie nie planuje ograniczeń w funkcjonowaniu stacji kontroli pojazdów.
Badanie techniczne jest obowiązkowe, aby pojazd mógł być dopuszczony do ruchu. Za brak aktualnego badania technicznego, kierowcy grozi mandat w wysokości 500 zł i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego‼
W związki z epidemią koronawirusa, staramy się pracować tak, jak dotychczas, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dlatego, podczas badań technicznych pojazdów prosimy naszych klientów o :
- w miarę możliwości, wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu rezerwacji terminu badania,
- ograniczenie do minimum kontaktu użytkownika pojazdu z diagnostą,
- pozostanie w pojeździe i wykonywanie poleceń diagnosty związanych z wykonywaniem badania,
- wnoszenie opłaty za badanie techniczne w formie bezgotówkowej,
- oczekiwanie na badanie techniczne w swoim pojeździe.
Dziękujemy,
Zespół Drivest.