16/10/2025
Tak, to dzisiaj!!!
🥳 20 LAT TEMU ZACZĘŁA SIĘ TA NIESAMOWITA HISTORIA.
Maxbimmer świętuje okrągłe urodziny! 🥳
Dokładnie 20 lat temu – 16 października 2005 roku – we Wrocławiu narodziła się legenda.
Powstał Klub BMW Maxbimmer, który z małej inicjatywy stał się fenomenem, jednoczącym całą rzeszę fanów marki!
Od dwóch dekad Maxbimmer to nie tylko Klub, to rodzina, która razem przejechała dolny śląsk wzdłuż i wszerz, zostawiając za sobą ślady opon i mnóstwo niezapomnianych chwil:
🚗 Najty: Liczone w setkach zloty we Wrocławiu, które stały się comiesięczną tradycją.
🏁 Torowe Emocje: Ryk silników i dym z opon na torze Redeco.
🏖️ Letnie Melanże: Niezapomniane wyjazdy na Nysa Summer Patrol.
🧭 Wspólne Wyprawy: Kultowe zloty z naszymi Przyjaciółmi z BKP, Grupa GZ, Poznań i wiele, wiele innych.
To było 20 lat pełne niezliczonych historii:
Setki wspaniałych ludzi – dzięki Wam Maxbimmer to coś więcej niż logo.
Tysiące samochodów – od kultowych E30 po najnowsze modele BMW.
Miliony pięknych wspomnień – bezcenny kapitał, który wspólnie zbudowaliśmy.
Dziękujemy wszystkim członkom, sympatykom i pasjonatom, którzy tworzyli i nadal tworzą tę niesamowitą historię!
Życzymy sobie kolejnych 20 lat pełnych wspólnych przejażdżek i motoryzacyjnej zajawki!
Wszystkiego Najlepszego, Maxbimmer!
🎉🎉🎉💯💯💯
Zachęcamy do wrzucania pod postem zdjęć które posiadacie z tych wspólnych lat ❤️❤️❤️