22/12/2015
[SPOTT]: Myślę, że gdyby Panowie Egzaminatorzy chociaż trochę odbiegali od internetowego stereotypu zgorzkniałych i sflustrowanych facecików pozytywnych opinii było by więcej. O Paniach się nie wypowiadam bo nie miałem kontaktu, ale wierze, sądząc z urody, że mają lepsze nastawienie do zdających. Pozdrawiam i samych pięknych chwil w Nowym Roku!!! Ps. egzamin zdałem.