B-Town's Garage

B-Town's Garage B-Team, ktory wspolnie zaczal projekt "B-Town´s E34 Turbo". W tej chwili wspieramy rozne projekty i jestesmy na maksa zajawieni dobrym tuningiem!

B-Town's Garage. Z zamilowania to tylniego napedu, marki BMW i Driftu powiekszamy zakres B-Town o Garage Tuningowy - Tuningcapital ! Uwielbiamy maczac rece glownie w zwiekszaniu mocy, a nasze hobby to uturbianie, na co wskazuje nasz pierwszy projekt "Beatka"!

25/05/2018
moze to nie BMW, ale juz porwal nasze sercaMietek 190E. :)
17/08/2017

moze to nie BMW, ale juz porwal nasze serca
Mietek 190E. :)

co tu duzo mowic.
07/07/2017

co tu duzo mowic.

No i Beatka znowu rozebrana tylko tym razem bardziej :P
02/07/2017

No i Beatka znowu rozebrana tylko tym razem bardziej :P

27/05/2017

yeah !!!!

Mamy dla Beatki coś do picia :D (tylko żeby nie piła za dużo :P :D
04/05/2017

Mamy dla Beatki coś do picia :D (tylko żeby nie piła za dużo :P :D

prezenty !
04/05/2017

prezenty !

25/04/2017

dla ciekawskich - specyfikacja naszej Beatki :)

-m50b20 decompressed stock
-Stock ARP
-Stock CR
-ggt3076 Turbo (skyline gt3076r replica) Watercooled
-2,5" Intake
-600x300x76 Intercooler
-32mm HKS BOV
-44mm TIAL Wastegate
-Screamer pipe on wastegate (planned)
-Stock MAF
-ECUMaster DET3 Piggyback with MAP Sensor up to 4,5 bar
-Siemens Deka 630ccm Injectors
-Valvoline 10w60 vr1 Racing Oil
-Additional 13 ribs Oil Cooler
-Water Cooler from 2,5TDS (planned)
-MBC with Manometer
-EGT-Gauge from AutoGauge
-Boostgauge from AutoGauge
-AFR-Gauge from AutoGauge
-HKS 4" AirFilter Mushroom Type
-EPMAN (Walbro 044 replica) Fuel Pump

Gregory i jego Beatka :)
11/04/2017

Gregory i jego Beatka :)

pierwszy oboz tuningowy, ciag dalszy prac nad BMW. przy okazji drobne naprawy i odkurzanko przy Skodzie kombi 2,0, porad...
11/04/2017

pierwszy oboz tuningowy, ciag dalszy prac nad BMW. przy okazji drobne naprawy i odkurzanko przy Skodzie kombi 2,0, porady przy Peugeot 306cc i reanimacja podnosnika szyby przy VW 2,5 TDI Highline.

przedstawiam wam nasza gwiazde: Beatke!szykujemy sie na ~400KM za pomoca "malej turbinki", co ciekawe, sercem jest M50B2...
11/04/2017

przedstawiam wam nasza gwiazde: Beatke!
szykujemy sie na ~400KM za pomoca "malej turbinki", co ciekawe, sercem jest M50B20, a wiec pojemnosc 2,0L.
wieczorem wrzucimy pierwsza relacje w formie zdjec z naszego pierwszego obozu tuningowego, taki lekki przedsmaczek :)
Stay Tuned!

Adres

Kraków

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy B-Town's Garage umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do B-Town's Garage:

Udostępnij