05/12/2022
Cześć Wszystkim.
Chwilę mnie tutaj nie było.
Miałem prawie pół roczną przerwę w działaniach motocyklowych. Ale już wracam.
Ogólnie planuje zakończyć temat motocyklowy. Chciałem mieć kolekcje no i mam. Myślę, że teraz czas używać tego co mam. Kawał polskiej motoryzacyjnej historii. Ale zostały mi jeszcze dwa motocykle do ukończenia, które chce zrealizować.
Oto etapy obecnych prac.