28/04/2016
W związku z dużym zainteresowaniem oraz pytaniami dotyczącymi spotów postanowione zostało że spróbujemy bujnąć BMW Klub Gryfino. Zapraszamy fanatykòw bawarskiej marki ktorzy sa zainteresowani współtworzeniem klubu do czynnej aktywności oraz do nadsyłania zdjęć swoich samochodów. Będą udostepniane w odpowiednim albumie oraz publikowane na stronie. Wszelkie informacje na temat spotów pojawia sie niedługo. Stwórzmy Klub który bedzie oferował spedzenie wolnego czasu w świetnym towarzystwie I bedzie dla Nas odskocznią od codzienności. Pozdr