Wielkanocne Klasyki

Wielkanocne Klasyki Miłośnicy pojazdów zabytkowych

Nadszedł nowy rok, za nim kolejne pomysły, cele do zrealizowania i dobra energią , którą chcemy karmić Naszą najbliższą ...
25/01/2026

Nadszedł nowy rok, za nim kolejne pomysły, cele do zrealizowania i dobra energią , którą chcemy karmić Naszą najbliższą przyszłość. To także czas, żeby podsumować miniony rok...cofnijmy się więc trochę do przeszłości 🙂
Niech to będzie Wielkanocny Powrót do przeszłości ! 🙂
W związku z profilem Naszej działalności , pewnie myślicie ,że skupimy się teraz na samym zlocie ...myślę ,że każdy kto byl wtedy z nami , wspomina to w oparciu o własne doznania , emocje ..
Dla nas na pewno był to świetny czas ,żeby się spotkać i spędzić trochę czasu z osobami , którzy mają podobną motoryzacyjną zajawke i kochają starszą motoryzację, Jeszcze raz dzięki, że byliście z Nami !!!
Samo przygotowanie zlotu to wiele dni pracy i przygotowań, nie udało by się nam tego osiągnąć bez osób, które z dobrego serducha poświęciły swój czas i pomogły nam w stworzeniu klimatycznego miejsca i organizacji tego wydarzenia.
Po tym intensywnym weekendzie wpadliśmy na pomysł ,żeby zorganizować rodzinne ognisko dla wszystkich, którzy nam pomagali , którzy byli z nami przed , w trakcie i po imprezie.
To był bardzo miły wieczór, w końcu mogliśmy chwilę odpocząć , porozmawiać i trochę zrekompensować naszym najbliższym swoją nieobecność związana z przygotowywaniem zlotu 🙃 Najmłodsi bawili się chyba najlepiej, zobaczycie sami na zdjęciach 😉
Po ognisku szybko do nas dotarło, że poza samym złotem chcielibyśmy robić coś dla Naszej Gminy i jej mieszkańców, wspólnie spędzać więcej czasu w gronie ludzi , którzy myślą i patrzą na świat podobnie, dlatego zaczęliśmy działać 🙂
Pod koniec września wynajęliśmy autobus i odwiedziliśmy sporą ekipą Muzeum Motoryzacji w Oławie..ciężko opisać emocje,widząc w jednym miejscu tyle eksponatów. Poza masa pięknych samochodów, motorów , rowerów , camperów ,świetnie zorganizowana przestrzeń oraz wiele gadżetów z epoki sprawiły ,że była to prawdziwa podróż do przeszlosci 🙂
Na pewno tam jeszcze wrócimy..
Chwilę po powrocie pojechaliśmy z dzieciakami na tor kartingowy do Krakowa, żeby złapac trochę adrenaliny.Usmiech z twarzy długo nie schodził zarówno tym najstarszym , jak i najmłodszym dzieciakom 😉 było szybko 👊
Rok chcieliśmy zakończyć zgodnie z tradycją,więc zaczęliśmy planować mikołaja dla dzieciaków.
Dzięki uprzejmości Naszego Wójta Lesława Blachy dostaliśmy pod opiekę Żuka z OSP Wielkanoc.
Bardzo szybko do nas dotarło, że właśnie takim klasykiem Mikołaj powinien dotrzeć do dzieci z prezentami i tak też się stało 🙂
Było dużo uśmiechu i dobrej energii 🙂
Mikołaj dał z siebie wszystko, wraz z pomocnikem Maciusiem i pomocnikami pomocnika rozdaliśmy masę prezentów.
Myślę że wszyscy będziemy wspominać ten czas bardzo pozytywnie i na pewno spotkamy się za rok 😉
Miłego !!!🙂 Zobaczcie koniecznie fotki

🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶Podobno idą takie mrozy,Że przymarznie 🤔 coś tam do kozy.... Jakoś tak to szło...  😀😉W każdym razie idzie mróz w...
16/01/2026

🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶
Podobno idą takie mrozy,
Że przymarznie 🤔 coś tam do kozy....
Jakoś tak to szło... 😀😉
W każdym razie idzie mróz więc zadbajcie aby Wam było cieplutko 😎

🫡

https://www.facebook.com/share/r/17q2nk3E5U/

Dobry wieczór...Święta święta i po świętach.W sumie to nie do końca bo przed nami jeszcze jedno święto 😉My tu gadu gadu ...
04/01/2026

Dobry wieczór...
Święta święta i po świętach.
W sumie to nie do końca bo przed nami jeszcze jedno święto 😉
My tu gadu gadu a inni pracują. Odwiedzamy dzisiaj późnym wieczorem firmę
WILK Ogrodzenia Paulina Wilk
oni mało odpoczywają, ciągle rozwijają swoją firmę na różnych horyzontach.
Zerknijcie na ich profil, bo Wilk Ogłoszenia to nie tylko ogrodzenia 😉

🫡🫡🫡

Nadeszły Święta Bożego Narodzenia a to czas, gdy nawet klasyki zwalniają bieg…Życzymy Wam spokoju, zdrowia, rodzinnego c...
23/12/2025

Nadeszły Święta Bożego Narodzenia a to czas, gdy nawet klasyki zwalniają bieg…
Życzymy Wam spokoju, zdrowia, rodzinnego ciepła i pasji, która nigdy nie gaśnie, a Nowy Rok niech przyniesie szerokie drogi, sprawne silniki i wiele spotkań w gronie ludzi, których łączy miłość do klasycznej motoryzacji.

Wesołych Świąt!
- Wielkanocne Klasyki




Wszędzie dobrze ale z Miechowskie Klasyki  najlepiej 😍A z nimi jak zwykle super 😍A z nimi jak zwykle coś dla kogoś 😍A z ...
21/12/2025

Wszędzie dobrze ale z Miechowskie Klasyki najlepiej 😍
A z nimi jak zwykle super 😍
A z nimi jak zwykle coś dla kogoś 😍
A z nimi jak zwykle wyjątkowo 😍
A z nimi jak zwykle kolorowo 😍
Dziękujemy za dzisiaj 😍

Wielkanocne Klasyki

17/12/2025

Hej...
Święta tuż tuż 🙃
Świąteczny zawrót głowy już jest czy dopiero będzie?
Tak przeanalizowaliśmy wszystkich naszych przyjaciół którzy nas wspierają i zobaczcie jak mogą pomóc i Wam ❗

Nie macie jeszcze pięknej pachnącej choinki?
Wojtek Rosół i Klaudia Rosół Bonemberg
Mają zawsze duży wybór i najładniejsze choinki w Polsce południowej 😍😉

Nie macie pomysłu na prezent lub świąteczne ozdoby? Nie ma co powiesić na choinkę?
Nasza miejscowa fabryka różności i cudeniek służy pomocą
STYROLES 😍

Niewyróbka i pierogi ani uszka nie gotowe?
Nie ma problemu.
Pierogi domowe "Kalinka" służą pomocą 😍

Zakupy dla pupilka? Domowych zwierzaków?
Mamy ful wypas w miejscowym sklepie
A-kita w Gołczy 😍

Awaria samochodu lub inne problemy z pojazdem?
Pomoże na pewno
Auto Serwis Paweł Kosiba 😍

A może potrzebujecie np coś Wielkiego przewieź? Np czołg bo gwiazdka przyniosła? Albo Mikołaja razem z saniami i reniferami?
Kamil Kiwior specjalista od zadań specjalnych 💪

Nawet szybki możemy ogarnąć, lub elewacje! Mobilny Serwis Myjący
Pucują wszystko co się da 😉🙃

A jeszcze jeżeli lubicie na święta mieć porządeczek nie tylko w domu ale i w samochodzie to wkracza specjalista Car Zone Center Auto Detailing Wrapping & Myjnia Ręczna Grzegorz Wywiał 💪

Nawet przyczepę nówkę sztukę w promocji która trwa do końca roku możemy załatwić z firmy
Techmont Łukasz Kafel 😍

Co kto sobie życzy?
Rzeczy niemożliwe załatwiamy migiem,
Cuda zajmują nam odrobinę czasu
😉😍🙃

Wielkanocne Klasyki

13/12/2025

Wielkanocne Klasyki
KLASYCZNIE POMAGAJĄ
😀😉😍
Do fajnej akcji którą promowały Panie z KGW Wielkanoc dołączyła nasza niezawodna grupa 💪
Udało się zebrać sporą kwotę za którą zakupiliśmy środki do hospicjum w Miechowie. Przekazaliśmy wszystko do naszych Pań z Wielkanocy które dostarczą towar do Miechowa.

Pragniemy również serdecznie podziękować właścicielowi firmy
Drogeria Sekret Urody Miechów
który na ten cel w trakcie zakupy zrobił ogromny rabat, dzięki czemu mogliśmy kupić znacznie więcej rzeczy. Serdecznie dziękujemy.

Tak działa wspólnie pomaganie, tak działa wspólnie wsparcie. W takich akcjach zawsze możemy na siebie liczyć.
I to jest super 💪💪💪

Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy.
Miłego weekendu dla wszystkich 😉
Czołem 🫡🫡🫡🫡

Adres

Wielkanoc
Gołcza
32-075

Telefon

+48508108395

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wielkanocne Klasyki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wielkanocne Klasyki:

Udostępnij