25/01/2026
Nadszedł nowy rok, za nim kolejne pomysły, cele do zrealizowania i dobra energią , którą chcemy karmić Naszą najbliższą przyszłość. To także czas, żeby podsumować miniony rok...cofnijmy się więc trochę do przeszłości 🙂
Niech to będzie Wielkanocny Powrót do przeszłości ! 🙂
W związku z profilem Naszej działalności , pewnie myślicie ,że skupimy się teraz na samym zlocie ...myślę ,że każdy kto byl wtedy z nami , wspomina to w oparciu o własne doznania , emocje ..
Dla nas na pewno był to świetny czas ,żeby się spotkać i spędzić trochę czasu z osobami , którzy mają podobną motoryzacyjną zajawke i kochają starszą motoryzację, Jeszcze raz dzięki, że byliście z Nami !!!
Samo przygotowanie zlotu to wiele dni pracy i przygotowań, nie udało by się nam tego osiągnąć bez osób, które z dobrego serducha poświęciły swój czas i pomogły nam w stworzeniu klimatycznego miejsca i organizacji tego wydarzenia.
Po tym intensywnym weekendzie wpadliśmy na pomysł ,żeby zorganizować rodzinne ognisko dla wszystkich, którzy nam pomagali , którzy byli z nami przed , w trakcie i po imprezie.
To był bardzo miły wieczór, w końcu mogliśmy chwilę odpocząć , porozmawiać i trochę zrekompensować naszym najbliższym swoją nieobecność związana z przygotowywaniem zlotu 🙃 Najmłodsi bawili się chyba najlepiej, zobaczycie sami na zdjęciach 😉
Po ognisku szybko do nas dotarło, że poza samym złotem chcielibyśmy robić coś dla Naszej Gminy i jej mieszkańców, wspólnie spędzać więcej czasu w gronie ludzi , którzy myślą i patrzą na świat podobnie, dlatego zaczęliśmy działać 🙂
Pod koniec września wynajęliśmy autobus i odwiedziliśmy sporą ekipą Muzeum Motoryzacji w Oławie..ciężko opisać emocje,widząc w jednym miejscu tyle eksponatów. Poza masa pięknych samochodów, motorów , rowerów , camperów ,świetnie zorganizowana przestrzeń oraz wiele gadżetów z epoki sprawiły ,że była to prawdziwa podróż do przeszlosci 🙂
Na pewno tam jeszcze wrócimy..
Chwilę po powrocie pojechaliśmy z dzieciakami na tor kartingowy do Krakowa, żeby złapac trochę adrenaliny.Usmiech z twarzy długo nie schodził zarówno tym najstarszym , jak i najmłodszym dzieciakom 😉 było szybko 👊
Rok chcieliśmy zakończyć zgodnie z tradycją,więc zaczęliśmy planować mikołaja dla dzieciaków.
Dzięki uprzejmości Naszego Wójta Lesława Blachy dostaliśmy pod opiekę Żuka z OSP Wielkanoc.
Bardzo szybko do nas dotarło, że właśnie takim klasykiem Mikołaj powinien dotrzeć do dzieci z prezentami i tak też się stało 🙂
Było dużo uśmiechu i dobrej energii 🙂
Mikołaj dał z siebie wszystko, wraz z pomocnikem Maciusiem i pomocnikami pomocnika rozdaliśmy masę prezentów.
Myślę że wszyscy będziemy wspominać ten czas bardzo pozytywnie i na pewno spotkamy się za rok 😉
Miłego !!!🙂 Zobaczcie koniecznie fotki