31/12/2022
Rok 2022 uważamy za udany dużo pracy , dużo pomagania, życzymy wszystkim szczęśliwego nowego roku oraz wielu sukcesów i wielu wielu robót aby wam auta się nie psuły i żebyście przyjeżdżali tylko na eksploatację, życzymy wszystkiego co najlepsze 👊😁 oczywiście zawsze możecie mas odwiedzić 😁 wracamy do prac od 3 stycznia 😁👊