23/01/2024
Dzień Dobry Kochani ! Czyli Dzień Dobry Łódź i Wrocław! 🤩
Minęły 23 dni od ostatniego wydarzenia we Wrocławiu. Mega sympatycznie przyjęliście Motosylwester! 🥳🥳 Nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji w zimną i świąteczną noc Sylwestrową. Jesteście mega społecznością 👊👍 i to specjalnie dla Was organizujemy wydarzenia i specjalnie dla Was pokonujemy setki jak nie tysiące kilometrów aby być na każdym z nich. Do sezonu letniego jeszcze kawał czasu i większość z nas szykuje się do zakupów i ilość M-ek jak i innych sportów powiększy się na Łódzkich drogach 😏😏 Oczywiście to nie argument aby zaniedbać naszych klubowiczów i nie organizować nic przez dłuższy czas.
Dlatego też, wrzucamy krótką fotorelację z wydarzeń Wroclaw Illegal Night WiN i to właśnie w tą sobotę... Widzimy się po raz kolejny we Wrocławiu. Pobawimy się i puścimy w powietrze najwspanialszy zapach, jaki możecie sobie tylko wyobrazić... Wprost spod kół!
Link do wydarzenia w komentarzu ! A w Łodzi, widzimy się na rozpoczęciu sezonu. 😒