Van der Linden Auto’s

03/03/2026

De Polestar 2, nu bij ons in de voorraad!
Kom langs voor een bezichtiging en een goede kop koffie ☕️

11/12/2025

Van compacte stadsauto’s tot luxe elektrische SUV’s -we hebben voor iedereen de perfecte match.
Kom langs in onze showroom in Hoogeveen of bekijk het aanbod online!🚗

👉 Stap vandaag nog over op elektrisch rijden!
📍 Van der Linden Auto’s Hoogeveen
📞 Bel of stuur een bericht voor meer informatie!

Vanaf vandaag zijn wij officieel sponsor van voetbalvereniging v.v. de Weide! 💚⚽ v.v. de WeideOnze reclameborden staan i...
24/07/2025

Vanaf vandaag zijn wij officieel sponsor van voetbalvereniging v.v. de Weide! 💚⚽ v.v. de Weide

Onze reclameborden staan inmiddels langs het hoofdveld!

Bedankt v.v. de Weide voor het warme welkom! Op naar een mooie samenwerking. 👏

🎉 Twee prachtige auto’s verkocht aan één familie!Vandaag mochten wij een DS 3 en een Volkswagen T-Roc afleveren aan één ...
11/07/2025

🎉 Twee prachtige auto’s verkocht aan één familie!

Vandaag mochten wij een DS 3 en een Volkswagen T-Roc afleveren aan één gezin.
Dat gebeurt niet elke dag!

Wij wensen de familie heel veel rijplezier toe! 🚗

🎉 GROOT NIEUWS! 🎉Van der Linden Auto’s is vanaf vandaag officieel BOVAG-lid! 🚗✅Daar zijn we trots op, want dit betekent ...
27/06/2025

🎉 GROOT NIEUWS! 🎉
Van der Linden Auto’s is vanaf vandaag officieel BOVAG-lid! 🚗✅

Daar zijn we trots op, want dit betekent dat wij voldoen aan de strenge kwaliteitseisen van BOVAG.
Als klant profiteer je van extra zekerheid, duidelijke garanties en betrouwbare service. 🤝

24/06/2025
Regen of niet, bij Van der Linden Auto’s zit u altijd goed.🌧️Lekker warm binnen, een vers kopje koffie en natuurlijk: au...
10/06/2025

Regen of niet, bij Van der Linden Auto’s zit u altijd goed.🌧️

Lekker warm binnen, een vers kopje koffie en natuurlijk: auto’s waar u blij van wordt. 🚗

Loop gerust even binnen – wij zijn er!

Dit leuke stel uit Amsterdam reed vandaag trots weg in hun prachtige Mercedes CLA!Wij wensen jullie heel veel veilige ki...
07/06/2025

Dit leuke stel uit Amsterdam reed vandaag trots weg in hun prachtige Mercedes CLA!

Wij wensen jullie heel veel veilige kilometers en vooral heel veel rijplezier!
Bedankt voor jullie vertrouwen in Van der Linden Auto’s. 🤝


🎉 𝗩𝗲𝗿𝗸𝗼𝗰𝗵𝘁! 𝗢𝗽 𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗱𝗲 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗲𝗶𝗴𝗲𝗻𝗮𝗮𝗿.Bekijk de foto’s 📸 en zie welke stappen we zetten om de auto perfect af te levere...
06/06/2025

🎉 𝗩𝗲𝗿𝗸𝗼𝗰𝗵𝘁! 𝗢𝗽 𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗱𝗲 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗲𝗶𝗴𝗲𝗻𝗮𝗮𝗿.

Bekijk de foto’s 📸 en zie welke stappen we zetten om de auto perfect af te leveren aan de nieuwe eigenaar.

Onze occasions vindt u op www.vanderlindenautos.nl

31/05/2025

𝐎𝐧𝐬 𝐦𝐨𝐨𝐢𝐞 𝐩𝐚𝐧𝐝!

Sinds december 2024 mogen wij ons met trots vestigen aan De Buitenvaart 1107 in Hoogeveen.

Van der Linden Auto’s is al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres voor in- en verkoop van auto’s.

Dankzij onze jarenlange ervaring staan kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service centraal.

U bent van harte welkom in ons moderne pand voor deskundig advies en een zorgvuldig geselecteerd aanbod van betrouwbare voertuigen! 🚗

Benieuwd welke route onze auto's afleggen voordat hij bij ons in de showroom staat? 🚗Bekijk de foto's 📸 en zie hoe wij o...
22/05/2025

Benieuwd welke route onze auto's afleggen voordat hij bij ons in de showroom staat? 🚗

Bekijk de foto's 📸 en zie hoe wij onze auto's verkoop klaar maken.

Volgende week laten wij zien hoe wij onze auto's aflever klaar maken.

U vindt onze occasions op www.vanderlindenautos.nl
De deur staat open, en de koffie ☕ staat klaar!

Carcleaning
Car Cosmetics
Jonge Autotransport

Adres

Buitenvaart 1107
Hoogeveen
7905SE

Openingstijden

Maandag 09:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 18:00
Woensdag 09:00 - 18:00
Donderdag 09:00 - 18:00
Vrijdag 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:30 - 17:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Van der Linden Auto’s nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Van der Linden Auto’s:

Delen