Nassau Auto's B.V.

Bellen Routebeschrijving Website

Nassau Auto's B.V. 🇳🇱 Nassau Auto's 🇧🇪

Inkoop en verkoop van tweedehands Nederlandse en Belgische auto’s. Inkoop en verkoop alle voertuigen

Alles rondom import en export

Fiat Doblo Cargo 1.6 Multijet MaxiBJ 2013APK 03/2027189.953 Kilometer€1.795,-📞 +31 013 234 00 11
15/10/2026

Fiat Doblo Cargo 1.6 Multijet Maxi

BJ 2013

APK 03/2027

189.953 Kilometer

€1.795,-

📞 +31 013 234 00 11

BMW 3 Serie 318i AutomaatBJ 19/07/2006APK Nieuw72.170 Kilometer€9.995,-1e Eigenaar - 2 Sleutels - Nieuwe keuring - Servi...
09/10/2026

BMW 3 Serie 318i Automaat

BJ 19/07/2006

APK Nieuw

72.170 Kilometer

€9.995,-

1e Eigenaar - 2 Sleutels - Nieuwe keuring - Service Historie compleet - 4 Sportvelgen inbegrepen - Nieuwstaat!!!

📞 +31 013 234 00 11

Daihatsu Terios 1.5 BJ 2008APK 10/2027151.240 Kilometer€5.995,-2 Sleutels - Nieuwe APK - Recent groot onderhoud - Comple...
07/10/2026

Daihatsu Terios 1.5

BJ 2008

APK 10/2027

151.240 Kilometer

€5.995,-

2 Sleutels - Nieuwe APK - Recent groot onderhoud - Compleet Kilometerhistorie

📞 +31 013 234 00 11

Volkswagen Caddy 1.6 TDI Lang DSG AutomaatBJ 2010APK NIEUW125.188 Kilometer€8.895,-2 Sleutels - Nieuwe Keuring - Service...
05/10/2026

Volkswagen Caddy 1.6 TDI Lang DSG Automaat

BJ 2010

APK NIEUW

125.188 Kilometer

€8.895,-

2 Sleutels - Nieuwe Keuring - Service + Kilometer historie compleet aanwezig

📞 +31 013 234 00 11

Fiat 500 Cabriolet 0.9 TwinAir LoungeBJ 2011APK 03/2027181.111 Kilometer€3.995,-Nette auto - Compleet service historie -...
03/10/2026

Fiat 500 Cabriolet 0.9 TwinAir Lounge

BJ 2011

APK 03/2027

181.111 Kilometer

€3.995,-

Nette auto - Compleet service historie - 3 Sleutels - Nieuwe APK - Parelmoer Witte Lak

📞 +31 013 234 00 11

Mercedes C Klasse 180 Kompressor Automaat95.196 KilometerBJ 16/10/2007APK 01/20272 Sleutels - Complete onderhoudshistori...
26/09/2026

Mercedes C Klasse 180 Kompressor Automaat

95.196 Kilometer

BJ 16/10/2007

APK 01/2027

2 Sleutels - Complete onderhoudshistorie - Nieuwe APK -

€8.995,-

📞 +31 013 234 00 11

BMW X3 2.5i High Executive Automaat YoungtimerBJ 18/10/2004Nieuwe APK154.509 KilometerKeurig onderhouden - 2 Sleutels - ...
16/09/2026

BMW X3 2.5i High Executive Automaat Youngtimer

BJ 18/10/2004

Nieuwe APK

154.509 Kilometer

Keurig onderhouden - 2 Sleutels - Nieuwe Keuring - Kilometer Historie aanwezig

€7.995,-

📞 +31 013 234 00 11

Volkswagen Polo Highline 1.2 TSiBJ 2017Keuring 09/2028120.734 Kilometer1e Eigenaar - Volledig Dealer onderhouden laatste...
10/09/2026

Volkswagen Polo Highline 1.2 TSi

BJ 2017

Keuring 09/2028

120.734 Kilometer

1e Eigenaar - Volledig Dealer onderhouden laatste onderhoud 04/2026 - 2 Sleutels - Nieuwe Keuring - Nieuwstaat

+ Garantie

€7.795,-

📞 +31 013 234 00 11

Adres

Hoogbraak 1
Baarle-Nassau-Grens
5111CS

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Nassau Auto's B.V. nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen