Azry Auto Center

Directions Contact the business

Azry Auto Center Pakar servis & baik pulih kereta pelbagai jenama.

14/03/2026

๐Ÿก Nak Balik Kampung Dengan Tenang? Pastikan Kereta Tip Top! ๐Ÿš—

Musim cuti dah dekat. Jalan pun mesti sesak dengan orang balik kampung. Jangan sampai perjalanan terganggu sebab kereta tak sempat servis.

Sebelum gerak jauh, singgah dulu di Azry Auto Center untuk:
๐Ÿ”ง Check enjin
๐Ÿ”ง Tukar minyak hitam
๐Ÿ”ง Periksa brake & tayar
๐Ÿ”ง Check bateri

Bila kereta dalam keadaan baik, perjalanan pun lebih selamat dan tenang bersama keluarga.

๐Ÿ“ Singgah dulu di Azry Auto Center sebelum balik kampung.
๐Ÿš— Biar kami bantu pastikan kereta anda selamat sampai ke destinasi.

๐Ÿ“ฒ WhatsApp sekarang untuk tempahan servis.
https://wa.me/60194495224?text=Hi%2C+saya+nak+servis+kereta+

13/03/2026

Mari mari yg mana tak sempat servis siang, malam pn kita on๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ Waze saja AZRY AUTO CENTER , di Sungai Petani

During Ramadhan, kedai buka 8.30AM-5.30PMโœ… Tak sempat siang, malam pn kita amik slo utk booking saja.. boleh cepat2 pm, ...
12/03/2026

During Ramadhan, kedai buka 8.30AM-5.30PMโœ… Tak sempat siang, malam pn kita amik slo utk booking saja.. boleh cepat2 pm, raya dh nk dekat๐Ÿ™‡๐Ÿปโ€โ™‚๏ธ

Waktu Operasi Bulan Ramadhan๐Ÿ˜๐Ÿ‘†๐Ÿป
12/03/2026

Waktu Operasi Bulan Ramadhan๐Ÿ˜๐Ÿ‘†๐Ÿป

Kereta rosak? Jangan pening kepala.Datang saja ke Azry Auto Center โ€“ servis cepat, kerja kemas, harga berbaloi! ๐Ÿš—๐Ÿ”ง๐Ÿ“ 147A...
10/03/2026

Kereta rosak? Jangan pening kepala.
Datang saja ke Azry Auto Center โ€“ servis cepat, kerja kemas, harga berbaloi! ๐Ÿš—๐Ÿ”ง

๐Ÿ“ 147A, Jalan Masjid 1, Taman Pekan Baru, 08000 Sungai Petani Kedah
๐Ÿ“ž 019-449 5224

Selamat Menyambut Ramadhan kepada semua umat islam di seluruh dunia๐ŸŒ™โœจ
18/02/2026

Selamat Menyambut Ramadhan kepada semua umat islam di seluruh dunia๐ŸŒ™โœจ

Selamat Berpuasa kepada semua umat islamโค๏ธโœจ๐ŸŒ™
18/02/2026

Selamat Berpuasa kepada semua umat islamโค๏ธโœจ๐ŸŒ™

15/12/2025

๐Ÿ”ง๐Ÿš— Khabar Baik! Azry Auto Center Buka Setiap Hari

Tak perlu pening nak tunggu hari tertentu โ€”
Azry Auto Center beroperasi setiap hari, siap sedia bantu urusan kereta anda.

Datang bila-bila untuk:
โœ”๏ธ Servis minyak hitam
โœ”๏ธ Check enjin & wiring
โœ”๏ธ Masalah-masalah kecil pada kereta

Tak sempat hari bekerja?
Hujung minggu pun kami buka! Mai singgah bila free ๐Ÿ˜„

๐Ÿ“ Lokasi: Azry Auto Center
๐Ÿ“ฒ WhatsApp untuk tanya / booking:
๐Ÿ‘‰ https://wa.me/60194495224?text=Hi%2C+saya+nak+servis+kereta+
https://wa.me/60194495224?text=Hi%2C+saya+nak+servis+kereta+

Azry Auto Center โ€” Mudah Datang, Senang Urus, Servis Berterusan.

15/12/2025

๐Ÿ”ง๐Ÿš— Azry Auto Center Buka Setiap Hari!

Berita baik untuk semua pelanggan!
Azry Auto Center kini beroperasi setiap hari โ€” memudahkan anda datang bila-bila masa ikut masa lapang.

Tak kisah nak:
โœ”๏ธ Servis minyak hitam
โœ”๏ธ Check enjin / wiring
โœ”๏ธ Atau apa-apa masalah keretaโ€ฆ

Mai ja! Kami standby setiap hari untuk bantu.

๐Ÿ“ Lokasi: Azry Auto Center
๐Ÿ“ฒ WhatsApp: https://wa.me/60194495224?text=Hi%2C+saya+nak+servis+kereta+
https://wa.me/60194495224?text=Hi%2C+saya+nak+servis+kereta+

Senang. Cepat. Buka setiap hari.
Azry Auto Center โ€” Servis Terbaik, Tanpa Hari Cuti.

Address

NO 147A, Tingkat Bawah Jalan Masjid 1, Taman Pekan Baru
Sungai Petani
08000

Opening Hours

Monday 09:30 - 18:00
Tuesday 09:30 - 18:00
Wednesday 09:30 - 18:00
Thursday 09:30 - 18:00
Friday 09:30 - 18:00
Saturday 09:38 - 17:00

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Azry Auto Center posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Azry Auto Center:

Shortcuts

Share