Gn Recond Car - Kajang

Call Directions

Gn Recond Car - Kajang Kami menjual keretaΒ² import/recond dari Jepun & dengan kualiti terbaik dan harga terendah dipasaran .

Kami menyediakan perkhidmatan yang terbaik sehingga kunci kereta idaman anda berada ditangan anda .

HONDA BRV 1.5 V SPEC (A)FULLSPECYEAR 2018LOAN CIMBMONTHLY RM955.00BALANCE  6 YEARS 3 MONTHSDUE DATE 16HBROADTAX JULY 202...
24/08/2022

HONDA BRV 1.5 V SPEC (A)
FULLSPEC
YEAR 2018
LOAN CIMB
MONTHLY RM955.00
BALANCE 6 YEARS 3 MONTHS
DUE DATE 16HB
ROADTAX JULY 2023

DP 19500

Whatsapp saya jika berkenan dihati πŸ˜ŠπŸ‘‡

https://wa.link/hjzum8

HONDA HRV 1.8(A) IVTEC V SPEC TAHUN 2015BULANAN 1021BAKI 7THNBANK CIMBSTART BAYAR SEPTROADTAX NEWCOLOUR BLACK KEYLESS/PU...
24/08/2022

HONDA HRV 1.8(A) IVTEC V SPEC
TAHUN 2015
BULANAN 1021
BAKI 7THN
BANK CIMB
START BAYAR SEPT
ROADTAX NEW
COLOUR BLACK
KEYLESS/PUSH START
RADIO TOUCHSCREEN
CAMERA REVERSE
STEERING AUDIO CONTROL
MULTI FUNCTION STERENG
SEMI LEATHER SEAT BLACK
NICE INTERIOR BLACK
ENJIN SMOOTH
GEARBOX PADU
CONDITION TIP TOP
OWNER MELAYU
PLATE KL ( WB ... )
NUMBER 3 ANGKA

DEPOSIT 24k

Whatsapp saya jika berkenan dihati πŸ˜ŠπŸ‘‡

https://wa.link/hjzum8

24/08/2022

New Post πŸ“£πŸ“£

SAMBUNG BAYAR BERDEPOSITMODEL TERBARU HONDA HRV 1.8 V SPEC FULLSPEC AUTOTAHUN 2022(WARNA LUNAR SILVER) BULANAN RM1550ROA...
24/08/2022

SAMBUNG BAYAR BERDEPOSIT

MODEL TERBARU HONDA HRV 1.8 V SPEC FULLSPEC AUTO

TAHUN 2022
(WARNA LUNAR SILVER)
BULANAN RM1550
ROADTAX OGOS 2023
LOAN 9 TAHUN
WARRANTY 5 TAHUN UNLIMITED MILEAGE

CRYSTAL LED HEADLAMP
SIDE MIRROR CAMERA
FULL LEATHER SEAT
ELECTRIC DRIVER'S SEAT
MULTI FUNCTION STEERING
PADDLE SHIFT STEERING WHEELS
PANEL TOUCH AIRCOND
TOUCH SKRIN LCD MONITOR
REVERSE CAMERA

DP 44500

TIP TOP SHOWROOM CONDITION

Whatsapp saya jika berkenan dihati πŸ˜ŠπŸ‘‡

https://wa.link/hjzum8

Sambung bayar KingPerodua myvi 1.5 (A)Tahun 2012Bulanan 549Baki 6 tahun 10 bulanLokasi klDEPOSIT RM9,500
13/02/2021

Sambung bayar King

Perodua myvi 1.5 (A)
Tahun 2012
Bulanan 549
Baki 6 tahun 10 bulan
Lokasi kl

DEPOSIT RM9,500

SAMBUNG BAYAR KING MYVIPERODUA MYVI SE 1.5TAHUN 2016BULANAN 690BAKI 5TAHUN+ROADTAX HIDUPLOKASI KLDEPOSIT RM11,500
13/02/2021

SAMBUNG BAYAR KING MYVI

PERODUA MYVI SE 1.5
TAHUN 2016
BULANAN 690
BAKI 5TAHUN+
ROADTAX HIDUP
LOKASI KL

DEPOSIT RM11,500

S-A-M-B-U-N-G B-A-Y-A-RKOYAK PLASTIK SUDAH MASUK SHOWROOMPERODUA ALZA S SPEC 1.5TAHUN 2020BULANAN 630.00BANK AMBANKDUE S...
13/02/2021

S-A-M-B-U-N-G B-A-Y-A-R

KOYAK PLASTIK SUDAH MASUK SHOWROOM

PERODUA ALZA S SPEC 1.5
TAHUN 2020
BULANAN 630.00
BANK AMBANK
DUE SETIAP 30HB
NEW FACELIFT
DATANG PANDU UJI TERLEBIH DAHULU DI SHOWROOM KAMI
LOKASI SHAH ALAM

DEPOSIT RM16,000

SAMBUNG BAYAR MERCEDES BENZ A250 SPORT2.0 AUTOTAHUN 2013BULANAN RM1790ROTEX 8 OGOS 2021BAKI LOAN 6tahun 6bulanLOCATION K...
13/02/2021

SAMBUNG BAYAR

MERCEDES BENZ A250 SPORT
2.0 AUTO
TAHUN 2013
BULANAN RM1790
ROTEX 8 OGOS 2021
BAKI LOAN 6tahun 6bulan
LOCATION KL-GANU

DEPOSIT RM50,000

HONDA ODYSSEY RC1 TAHUN 2016❗RM163K BODYOTR 170K JIKA ADA 55% NCD. FREE 5 TAHUN WARRANTY. FREE POLISH. FREE FULL SERVIS....
23/07/2020

HONDA ODYSSEY RC1 TAHUN 2016❗

RM163K BODY
OTR 170K JIKA ADA 55% NCD.

FREE 5 TAHUN WARRANTY.
FREE POLISH.
FREE FULL SERVIS.
MINYA PENUH.

PENGHANTARAN SAMPAI DEPAN RUMAH JIKA TIADA MASA UNTUK DATANG 😊

Pm jika berminat πŸ‘‡πŸ»πŸ‘‡πŸ»πŸ‘‡πŸ»

https://wa.me/60126956076

TOYOTA WISH X SPEC 2017.115K πŸ’₯πŸ’₯Jika berminat sila whatsapp πŸ‘‡πŸ‘‡πŸ‘‡https://wa.me/60126956076
20/07/2020

TOYOTA WISH X SPEC 2017.

115K πŸ’₯πŸ’₯

Jika berminat sila whatsapp πŸ‘‡πŸ‘‡πŸ‘‡

https://wa.me/60126956076

Address

Kajang

Telephone

+60126956076

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Gn Recond Car - Kajang posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category