29/09/2015
yamyam :-)
Vezetés közben jön meg az étvágy! :-) Várunk titeket a drivingcampen található bistro MOTO étteremben, ahol csodás kilátás mellett élvezhetitek a finomabbnál finomabb ételeket és italokat. Ezen a szép, új honlapon még többet megtudhattok: http://www.bistromoto.hu/
//
The more we drive, the more we want! :-) You are welcome to the bistro MOTO restaurant at the drivingcamp, where you can enjoy delicious food and drinks in addition to the wonderful view. You can learn more about it on this new website: http://www.bistromoto.hu/