16/09/2024
❗️⚠️❗️⚠️❗️ Árvíz sújtotta településeken láncon élő 🐕 kutyáról (sajnos igen, van ilyen) a láncot le kell venni, másképpen esélye sincs a túlélésre!
Az ártér sok vaddisznó, őz, nyúl és egyéb állat élőhelye. Megvan a magukhoz való eszük, ha jön az árvíz 🌊, biztonságos helyre menekülnek.
KIVÉVE, ha megjelennek a gáton a nézelődő katasztrófaturisták, köztük sokan kutyákkal. Akkor inkább visszafordulnak a víz felé és nem sok esélyük lesz a túlélésre. Hagyjuk szabadon a gátakat, az élőhelyeket, hogy legyen esélyük a menekülésre!!!