05/06/2026
Van ebben a munkàban valami ami rabul ejt. Mèsz, csinàlod, hajtassz, küzdessz, segítesz, ès van, hogy Te is kapsz valamit. Egy jò szòt egy review-t (jelentsen a szò bàrmit is) vagy csak egy ilyen kèpet hazafele! Ki a kicsit nem becsüli…..
Ha az autód elhagyott Én megmentelek legyél bárhol bármivel bármikor. A+mentő elindul érted. Érted!?
Szabadság út 4
Kistarcsa
2141
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni A+Mentő új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése A+Mentő számára: