24/02/2026
Kedves Ügyfeleim!
Szeretném felhívni a figyelmeteket az előttem lévő Várakozni tilos táblára!
Ez azt jelenti, hogy ha hoztok autót, akkor 5 percnél tovább nem maradhat itt vezető nélkül! Gyakran előfordul, hogy amikor leteszitek, akkor én nem vagyok itt vagy 5 percen belül nem tudom behozni! Legyen az éjszaka közepén vagy napközben, de akár hétvégén is!
Miért is beszélek most erről?
Sajnos a ma este folyamán 2 ügyfél autómat megbüntették!
Kérlek benneteket a jövőben amikor hozzám jöttök, semmiféleképpen ne álljatok erre a részre!
A mai naptól nem vállalom a felelősséget a büntetésért! Hogyha kaptok, akkor azt nektek kell rendeznetek!
Ez utóbbiért, kérem megértéseteket!
De, akkor hova álljak?!
Teljesen jogos a kérdés! Sajnos az utca eleje egyáltalán nem biztosít parkolási lehetőséget 1 autónak sem! Kérlek benneteket, hogy a fodrászattal szemben található zöld kerítéses részre álljatok! Amennyiben nincsen hely, akkor a fő úton áthaladva a zöld területen a piros vas láda mellett tegyétek le!
Köszönöm a megértéseteket!
Legyen csodálatos napotok! ☀️
- Ribu Car -