24/01/2017
I moj komentar u Večernjem listu..
http://www.vecernji.hr/hrvatska/hoce-li-nize-cijene-autoskole-uzrokovati-pad-kvalitete-usluge-i-kaos-na-cestama-1141194
Izmjenama i dopunama Zakona o sigurnosti prometa na cestama, koje Vlada planira u prvom tromjesečju ove godine, autoškole će se osnivati po tržišnim uvjetima, a planira se i ukidanje fiksne tarife nastavnog sata.