PakAuto

Reittiohjeet Verkkosivusto

PakAuto Autoliike, autojen osto ja myynti. Haluatko osta tai myydä autosi? Lähetä viesti!

Nissan Micra1.2 bensiini 142tkm ajettu 2006vmKatsastus 30.8.2027Manuaali vaihteisto Hinta: 2400€
04/10/2026

Nissan Micra
1.2 bensiini
142tkm ajettu
2006vm
Katsastus 30.8.2027
Manuaali vaihteisto

Hinta: 2400€

Toyota Yaris1.3 bensiini2006vmManuaali 250tkm ajettuKatsastus 27.1.2027Hinta: 2850€
23/09/2026

Toyota Yaris
1.3 bensiini
2006vm
Manuaali
250tkm ajettu
Katsastus 27.1.2027

Hinta: 2850€

Mercedes-Benz E280V6 3.0 dieselAutomaatti270tkm ajettu2007vmKatsastus 15.6.2027Hinta: 5600€
19/09/2026

Mercedes-Benz E280
V6 3.0 diesel
Automaatti
270tkm ajettu
2007vm
Katsastus 15.6.2027

Hinta: 5600€

Volkswagen Golf Automaatti1.4 bensiini146tkm ajettu2009vmKatsastus 25.8.2027Hinta:4200€
06/09/2026

Volkswagen Golf
Automaatti
1.4 bensiini
146tkm ajettu
2009vm
Katsastus 25.8.2027

Hinta:4200€

Honda Civic 1.8 sport2008vm255tkm ajettuKatsastus 26.5.20276-vaihteinen Manuaali Hinta: 3700€
06/09/2026

Honda Civic
1.8 sport
2008vm
255tkm ajettu
Katsastus 26.5.2027
6-vaihteinen Manuaali

Hinta: 3700€

Nissan Micra1.2 bensiiniVain 71tkm ajettu 2003vmKatsastus 20.8.2027Manuaali vaihteistoHinta: 2880€
04/09/2026

Nissan Micra
1.2 bensiini
Vain 71tkm ajettu
2003vm
Katsastus 20.8.2027
Manuaali vaihteisto

Hinta: 2880€

Audi A31.4 TFSIAutomaatti2009vm194tkm ajettuKatsastus 7.6.2027Hinta: 5700€
29/06/2026

Audi A3
1.4 TFSI
Automaatti
2009vm
194tkm ajettu
Katsastus 7.6.2027

Hinta: 5700€

Mercedes-Benz B1801.8 diesel Automaatti244tkm ajettuKatsastus 17.3.2027Hinta: 6900€
27/06/2026

Mercedes-Benz B180
1.8 diesel
Automaatti
244tkm ajettu
Katsastus 17.3.2027

Hinta: 6900€

Nissan Qashqai1.5 diesel 2010vmManuaali 258tkm ajettuKatsastus 7.11.2026Hinta: 3600€
27/11/2025

Nissan Qashqai
1.5 diesel
2010vm
Manuaali
258tkm ajettu
Katsastus 7.11.2026

Hinta: 3600€

Osoite

Espoo

Ilmoitukset

Saat tiedon ensimmäisenä: lähetämme sinulle sähköpostia, kun PakAuto julkaisee uutisia ja tarjouksia. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua tilauksen milloin tahansa.

Oikopolut

Jaa

Kategoria