Można zamieszczać muzykę, ogłoszenia, filmy, zdjęcia
-pod warunkiem, że są związane z tematyką grupy, lub regionem Śląska.
1.1 każdy spam ( doładowania kont, konkursy smartfonów)
będzie automatycznie usuwany.
2. Nie dodajemy postów, które pośrednio, lub bezpośrednio nawiązują do polityki. "Jest tego i tak dużo dookoła, po co wnosić to jeszcze tu. Zebraliśmy się, by porozmawiać o Alfa Romeo, a ni
e wykłócać się w tematach, które dzielą wszystkich ostatnimi czasy."
3. Klub "Alfa Romeo Górny Śląsk" nie prowadzi żadnego rodzaju wojen i rywalizacji z użytkownikami innych marek. Wszelkie drwiny z "golfów", "pasków", "buraków w BMW", "wieśwagenów", czy "TDI", są nie na miejscu i będą usuwane. Walczymy ze stereotypami i nie powielamy stereotypów. Zajmujemy się własną marką i nie leczymy kompleksów obrażając innych."
-my natomiast możemy :) to jest fun page, wiec możemy naśmiewać się z każdego, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, oraz w granicach smaku ;)
4." Starajmy się nie rzucać niepotrzebnymi wulgaryzmami (szczególnie w innych użytkowników). Szanujmy mowę ojczystą, pod każdym względem"
5. Jako osoba wysyłająca zdjęcia oraz filmy i muzykę na nasze adresy email lub w wiadomości na fun page w/w strony wyrażam zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku wszelkimi dostępnymi aktualnie technikami i metodami, rozpowszechnianie oraz publikowanie, także wraz z wizerunkami innych osób we wszelkich możliwych środkach przykazu, a w szczególności w mediach elektronicznych - czyli stronach internetowych, w nieograniczonym czasowo okresie. Oświadczam, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą Zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.
6. Osoba zgłaszająca zdjęcia do konkursów musi być autorem zdjęcia, jeśli nie jest właścicielem zdjęcia to musi mieć zgodę właściciela i wyraża zgodę na wykorzystanie publikowanych zdjęć na potrzeby konkursu.
6.1 Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania nadesłanych zdjęć w publikacjach, druku lub działaniach promocyjnych.