29/01/2026
„Zdenále, děláš ještě vůbec ty auta?“ Jasně, dělám, ale ve velice omezeném režimu. Proč?
Protože ten plamen ve mně roce 2024 vyhasl. Bylo toho na mě moc, k tomu zdravotní problémy, léčba a tak jsem se potichu stáhl a musel vytvořit plán B.
Ať už při práci s auty nebo osobním životě mě doprovázela kreativní tvorba fotek a videí. Během toho, co jsem se stáhl přišla příležitost být víc v roli kreativního tvůrce.
Bohužel (a bohudík) mi to bere tolik času, že musím od něčeho trochu upustit. Je mi smutno, že musím udělat tento krok, ale jinak to už bohužel nejde.
Proto jsem se rozhodl vést autodetailing v omezeném režimu.
To znamená, že ne vždy budu mít čas na každý nový termín, ale každý projekt, který přijmu, dostane maximální péči.
Pro své stávající zákazníky tu budu vždy a o vaše vozy se postarám s maximální pozorností.❤️🔥
Děkuji za pochopení a svěřenou důvěru!
Zdeněk Weiter