Menežerovic Garáž

Menežerovic Garáž Přinášim Ti auta z jiného pohledu... Z toho mého !

Začátek týdne odstartujeme volantoFkou. Tentokrát se mi do rukou dostala první novodobá vlajková loď mladoboleslavské au...
22/06/2026

Začátek týdne odstartujeme volantoFkou. Tentokrát se mi do rukou dostala první novodobá vlajková loď mladoboleslavské automobilky - Škoda Superb.

➡️ Škoda Superb (B5 3U)

⛽️ - 1.9 TDI (PD)
🛻 - Pohon předních kol
🕹 - 5° Manuál
💪 - 96 kW, 285 Nm
⏳️ - 10,4s 👉 100 km/h
🕛 - Max. 205 km/h

Po delší době jsem zase něco otestoval. Minule mi někdo psal, že by to chtělo něco rodinného, něco praktičtějšího. Čirou...
10/06/2026

Po delší době jsem zase něco otestoval. Minule mi někdo psal, že by to chtělo něco rodinného, něco praktičtějšího. Čirou náhodou se mi naskytla možnost otestovat velmi oblíbenou dodávku ze Stuttgartu.

Musím uznat, že jsem velmi mile překvapený z toho, jak nám ty dodávky dospěly.

Recenze už brzy!

- Mercedes-Benz Vito Tourer (W447)

3️⃣3️⃣➡️ Nechtěl by sis koupit něco novějšího? Často dostávám otázku, proč jsem Šestku nevyměnil za něco novějšího. Proč...
02/06/2026

3️⃣3️⃣➡️ Nechtěl by sis koupit něco novějšího?

Často dostávám otázku, proč jsem Šestku nevyměnil za něco novějšího.

Proč si nekoupím něco novějšího, tiššího, úspornějšího a možná i jednoduššího na život?

Odpověď je prostá: Šestka mě pořád baví. Je to perfektní společník na každý den i přes svůj věk.

Baví mě sednout si do interiéru, kde je cítit stará škola. Šestka je auto z doby, kdy se prostě nešetřilo. Jsou tu neskutečně pohodlné kožené sesle z pravé kůže. Tmavému koženému interiéru sekunduje ořechové dřevěné obložení. Navíc je tu spousta tlačítek, roletky, minibar, palubní telefon a v neposlední řadě červené podsvícení. Všechny materiály použité v interiéru jsou kvalitní a příjemné na dotyk. Je to takový útulný obýváček. Cítím se tu hrozně fajn.

Když řídím, mám pocit, že řídím něco, co má vlastní charakter. Ne jen další anonymní věc na přesun z bodu A do bodu B. Audi A6 C5 je velmi specifické auto. Člověk si jízdu v něm užije jiným způsobem. Asi nejvíc mě baví to, že mě nenutí jezdit rychle. Šestka má ráda takzvané kochačky. Delší trasy v poklidném tempu. Zapneš si oblíbenou muziku, rozvalíš se do křesla a užíváš si tu pohodu..

To auto má svoje mouchy. Není perfektní. Ale má duši. Žijeme v době, kdy jsou si nová auta čím dál podobnější, je právě tohle důvod, proč mě pořád baví sednout za volant mojí A6ky a jen tak jet.

Pojďme si dát další hádanku... 👀Kdo z vás pozná, co je to za auto? 🤔👍 - Audi A6 C5 Limousine❤️ - Opel Omega B 😲 - VW Pha...
21/05/2026

Pojďme si dát další hádanku... 👀

Kdo z vás pozná, co je to za auto? 🤔

👍 - Audi A6 C5 Limousine
❤️ - Opel Omega B
😲 - VW Phaeton Concept

1️⃣2️⃣➡️ Papuče po renovaci... Dámy a pánové, hoši a holky, dlouho bylo ticho. Nicméně Myšák mezitím prošel obrovskou řa...
18/05/2026

1️⃣2️⃣➡️ Papuče po renovaci...

Dámy a pánové, hoši a holky, dlouho bylo ticho. Nicméně Myšák mezitím prošel obrovskou řadou proměn. Pro ty, kteří nevědí, co je Myšák zač: Myšák je auto mé drahé polovičky. Stejně jako Šestka, tak i Myšák je plnohodnotný člen naší rodiny. Dost keců, pojďme si představit první velkou změnu.

Naše Mitsubishi jezdí na originálních papučích o průměru osmnácti palců. Kola pochází z výbavového stupně INTENSE a musím uznat, že Myšákovi fakt sluší. Jenže znáte to, za ta léta ta kola dostala dost zabrat a chtělo to s nimi něco udělat. Žena ani nechtěla hledat jinou sadu kol, rovnou se rozhodla pro renovaci původní sady letních kol. Šlo to poměrně rychle. V zimě jsme přezuli na zimní. Z těch letních se rovnou zuly pneumatiky a na začátku jara jsme letní papuče odvezli do Lak Servisu v Bezdružicích na renovaci.

Slečna Menežerová věděla přesně, co chce, takže si stačilo jenom vybrat odstín a doladit detaily. Nakonec šla cestou tyrkysu a třpytek. Bohužel dva disky se musely srovnat. Nebylo to nic hrozného, po roztočení se objevila drobná odchylka. Což při jízdě nebylo poznat, ale i tak jsme je nechaly srovnat.

Jenže jenom u disků to nezůstalo. Chtělo to i nové pneumatiky. Doposud to šlo všechno hladce, ovšem najít pneumatiky na Myšáka v požadovaném rozměru a za rozumné peníze byl trochu oříšek. Dodávám, že naše Mitsubishi obouvá pneumatiky o rozměru 215/45 R18 93 W. Po dlouhém hledání se nám podařilo sehnat sadu gum od výrobce ZMAX. Tuhle značku mi doporučil můj mechanik. Sám tyto pneumatiky má na svém Jaguaru XF a Lancii Voyager.

Renovace papučí v číslech:

Renovace disků - 5800 Kč
Nové pneumatiky - 6500 Kč
Obutí a vyvážení - 500 Kč

➡️ Osmička odjíždí na dovolenou... Automobilku Audi mám rád pro její velké sedany. Osobně si myslím, že zrovna limuzíny ...
20/04/2026

➡️ Osmička odjíždí na dovolenou...

Automobilku Audi mám rád pro její velké sedany. Osobně si myslím, že zrovna limuzíny Audi opravdu umělo. Ingolstadt vstoupil do segmentu luxusních limuzín v roce 1988 s modelem V8, který nesl interní označení D1/D11. Málokdo ví, že tohle byl už třetí pokus o úspěch v této kategorii vozů. Kdyby V8 tenkrát neuspěla, automobilka by změnila směr své filozofie. Což si osobně ani neumím představit.

Audi V8 se přece jen dokázalo v segmentu prosadit, a tak v roce 1994 přišel nástupce – Audi A8 D2 Typ 4D. Tento model byl pro Audi přelomový. Zde započala slavná hliníková éra. Osmička stála na speciálním hliníkovém rámu, který zajišťoval nižší hmotnost a zároveň větší tuhost karoserie jako takové. Navíc se zde poprvé objevil dvanáctiválec. Jednalo se o velmi speciální agregát s uspořádáním válců do W. Audi to mělo fakt skvěle rozehrané. S každou další generací si podmanila více a více zákazníků.

Jenže nedávno svět obletěla smutná zpráva. Automobilka ukončila výrobu vlajkového modelu. Údajně za to mohou nízké prodeje v této kategorii vozů. Plus je to malý zájem o nedávno představenou Audi A6 (C9), a tak se vedení rozhodlo poslat osmičku na dovolenou. Jak dlouho ta dovolená bude trvat, si netroufám odhadnout. Každopádně nemáme být smutní. Spekuluje se o novém nástupci v podobě luxusního SUV – Audi Q9. Tohle mi láme srdce. Mám velké sedany od Audi rád.

Z mého pohledu je to trochu jinak. Audi před lety vsadilo na elektrickou budoucnost a ukázalo se, že to byla chyba. Jenže mezitím se klientela rozprchla ke konkurenci a Audi zbyly oči pro pláč. Mě jako fanouška to dost mrzí, ale tohle nemohlo dopadnout jinak.

Co myslíte, kope si Audi vlastní hrob?

Tento víkend probíhá výstava supersportů na zámečku Hochperk... 👀Kdo z vás se byl podívat?😍 Je tu celkem 12 aut a je to ...
12/04/2026

Tento víkend probíhá výstava supersportů na zámečku Hochperk... 👀

Kdo z vás se byl podívat?😍

Je tu celkem 12 aut a je to parádní podívaná!

Výstava končí dnes v 17:00 ☝️

Fotoreport již bzy! 🫡

3️⃣0️⃣➡️ Výlet pro nárazník Po tom, co jsem Šestku opravil po střetu s laní, jsem si řekl, že musím sehnat jiný přední n...
11/04/2026

3️⃣0️⃣➡️ Výlet pro nárazník

Po tom, co jsem Šestku opravil po střetu s laní, jsem si řekl, že musím sehnat jiný přední nárazník. Ten, který jsem použil při opravě, nebyl zrovna v ideálním stavu, ale byl v barvě a já byl rád, že jsem nemusel do lakovny. Jenže po pár umytích se z nárazníku začal loupat bezbarvý lak. Zpočátku to nebylo moc vidět. Jenže jsem pak jednou zajel na myčku a během mytí mi začal vyzvánět telefon. Během telefonátu se mi na jednom místě odloupl lak a problém byl na světě.

Kolega z práce mi doporučil, abych zajel do jednoho obchodu s barvami. Že mi tam namíchají barvu přesně podle auta, roku výroby, že mají spektometr atd. Jenže moje Šestka nemá zrovna běžný lak a já jsem tušil, že to nedopadne dobře. Nicméně jsem tomu dal šanci. Prodejce se dušoval, že dokážou namíchat jakoukoli barvu na světě. Řekl jsem mu kód barvy, pán vzal sebou vzorník barev a šli jsme k autu. Prodejce půl hodiny běhal kolem auta a laboroval se vzorníkem a baterkou. Pak prohlásil, že to nebude úplně snadný, ale že něco zkusí vymyslet. Takhle jsem objel čtyři obchody, šest lakýrů a výsledek nebyl zrovna ideální. Byl jsem tak zoufalý, že jsem zkusil i umělou inteligenci a dopadlo to dalším fiaskem. Fotku vám dám do komentářů.

Nedávno se naštěstí objevil inzerát předního nárazníku v barvě! Neváhal jsem a prodávajícího jsem kontaktoval. Prodával to pán, který vlastní vrakoviště poblíž Říčan. Přesněji řečeno jedná se o obec Otice, což je zhruba 130 km od mého domova. Domluvili jsme si termín a za pár dní jsem vyrazil na lov. Nárazník sice má pár šrámů, ale pořád vypadá lépe než ten, který jsem tam měl. Důležité bylo, že se neloupe bezbarvý lak a že má zdravé držáky. Nárazník jsem nakonec koupil za 3000 Kč. Pán byl velmi milý a ochotný. Chtěl si mou Šestku prohlédnout zblízka. Ve finále jsem s ním strávil asi hodinu a půl u auta. Dost dobře jsme si pokecali.

Zajímavé bylo, že pán prodává díly na francouzské vozy. Jeho syn dává dohromady pětkové BMW a já u něj koupil nárazník na A6ku. Zajímavá souhra náhod. Nárazník jsem hned druhý den pořádně umyl. Po umytí nárazník dost prokoukl. Jenom to chtělo pár drobností.
Bylo potřeba koupit nové chromové lišty, stříknout spodní část nárazníku do černého matu a přehodit výztuhu nárazníku.

Na závěr si dáme pár čísel:

Přední nárazník mě vyšel na 3 344 Kč.
Celkem jsem ujel 270 km.
Průměrná spotřeba paliva byla 7,4l/100 km.

📸 - Kupecek Tomáš

➡️ Moje nejoblíbenější Porsche Říká se, že každý fanoušek aut jednou stejně skončí u Porsche. Těžko říct, co je na tom p...
09/04/2026

➡️ Moje nejoblíbenější Porsche

Říká se, že každý fanoušek aut jednou stejně skončí u Porsche. Těžko říct, co je na tom pravdy. Spíš si tak říkám, jestli vůbec existuje nějaký model, který bych si dokázal představit ve své garáži? Pojďme na to. Dnes vám prozradím, jaké je moje nejoblíbenější Porsche.

Osobně se nepovažuji za velkého fanouška této automobilky. Porsche je jedním z nejlepších výrobců sportovních aut. Jako první mě napadá legendární 911 GT1 Straßenversion, civilní závoďák na značkách. Z auta jde respekt, jenom se na něj podívám. Pak je tu 911 generace 993, poslední vzduchem chlazené Porsche a zároveň moje oblíbené auto z Need For Speed IV. Nebo pekelně rychlé 959. Auta jsou to velmi zajímavá, ale pořád to není ono.

Píše se rok 2008 a stuttgartská automobilka představuje světu čtyřdveřový luxusní liftback s názvem Panamera. Zvláštně tvarovaná limuzína od Porsche způsobila slušný poprask. Myšlenka luxusního liftbacku z dílen automobilky, která se zaměřuje na čistě sportovní vozy, mě velmi zaujala. Limuzína se špetkou sportovního ducha je něco, co nemá ve svém portfoliu každý. Panamera je takový exot, který rozděluje společnost. Nemusí se vám líbit, ale pokud se někde objeví, upoutá vaši pozornost.

Panamera byla úplným opakem modelu 911. Najednou tu máme Porsche, které má na délku pět metrů. V kabině je místo pro čtyři cestující. Interiér je výkladní skříní automobilky. Prioritou při návrhu nebyl vyloženě sportovní zážitek, ale luxus a pohodlí. Najednou tu máme Porsche, ve kterém jste našli kožený interiér s dřevěným dekorem a nebylo vám to divné. Na opěradlech předních sedadel jste mohli mít i obrazovky s infotainmentem. Něco takového v Porsche? Proč ne, prostě to najednou dávalo smysl. Interiér Panamery je velmi speciálním místem.

Pod kapotou najdeme vidlicové šestiválce a osmiválce. Ať už s přeplňováním nebo bez. Žádný plochý šestiválec, jak by se od Porsche očekávalo. Dokonce byl v nabídce i naftový agregát nebo hybrid. Na samotném vrcholu byl dvakrát přeplňovaný osmiválec o objemu 4,8 litru. Tento agregát jste mohli mít jen u modelů Panamera Turbo a Panamera Turbo S. Druhý jmenovaný nabídne 550 koní a 750 Nm. Poháněná jsou všechna kola za pomoci automatické dvouspojky PDK. Z pohledu dynamiky to zní nějak takto: na stovku jste během 3 vteřin a maximální rychlost je za hranicí 300 km/h.

911ka je ikona. O tom ani potom, ale Panamera je něčím speciálním. Něčím výjimečným. Razí si svou cestu. Možná to mě na tom autě tak baví.

Jak to máte vy?
Které Porsche je vaše nejoblíbenější?

🚘 - Porsche Panamera Turbo
⛽️ - 4.8 V8 Twin Turbo
🚗 - Pohon všech kol, 7° Automat
💪 - 368 kW, 700 Nm
⏳️ - 4,2s 👉 100 km/h
🕛 - Max. 303 km/h

Po delší době další volantoFka! Další Audi do sbírky 🤌😍➡️ Audi A6 C7 Avant quattro ⛽️ - 3.0 TDI V6🛻 - Pohon všech kol 🕹 ...
06/04/2026

Po delší době další volantoFka!

Další Audi do sbírky 🤌😍

➡️ Audi A6 C7 Avant quattro

⛽️ - 3.0 TDI V6
🛻 - Pohon všech kol
🕹 - 7° S-Tronic (DSG)
💪 - 180 kW, 580 Nm
⏳️ - 6,3s 👉 100 km/h
🕛 - Max. 243 km/h

Adresa

Plzen

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Menežerovic Garáž zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Menežerovic Garáž:

Sdílet