Autobedrijf Van Belleghem

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Autobedrijf Van Belleghem -Aankoop-verkoop 2ehands wagens, motoren, funcars
-Onderhoud en herstellingen
-car detailing, interieurreinigingen
-totale renovaties
-eigen transport

-Aankoop-verkoop 2ehands wagens, motoren en aanhangwagens
-Onderhoud en herstellingen
-Car cleaning (interieur-exterieur).

TE KOOPmercedes gla 180 benzine automaat2016 slechts 79.000km
28/09/2026

TE KOOP
mercedes gla 180 benzine automaat
2016 slechts 79.000km

Te koopVw taigo1.0 benzine automaat2022 136.000km
28/09/2026

Te koop
Vw taigo
1.0 benzine automaat
2022 136.000km

TE KOOPPeugeot 2081.0 benzine2016 116.000km
28/09/2026

TE KOOP
Peugeot 208
1.0 benzine
2016 116.000km

Te koopfiat 500x1.6 benzine2019 slechts 57.000km
28/09/2026

Te koop
fiat 500x
1.6 benzine
2019 slechts 57.000km

TE KOOPBudget vriendelijk camionetjeOvername: peugeot partner2010 325.000km2950€Rijd en doet perfect, kan gekeurd worden...
03/09/2026

TE KOOP
Budget vriendelijk camionetje
Overname: peugeot partner
2010 325.000km
2950€
Rijd en doet perfect, kan gekeurd worden voor verkoop

TE KOOPPeugeot expert2.0 diesel lichte vracht2012 96.000km
01/09/2026

TE KOOP
Peugeot expert
2.0 diesel lichte vracht
2012 96.000km

TE KOOPcitroen berlingo03/201795.000km3-zit lichte vracht
01/09/2026

TE KOOP
citroen berlingo
03/2017
95.000km
3-zit lichte vracht

TE KOOPfiat 500c 1.2 benzine2014 slechts 82.000km
28/08/2026

TE KOOP
fiat 500c
1.2 benzine
2014 slechts 82.000km

TE KOOPrenault clio 1.2 benzineBj. 2016Slechts 68.000km
27/08/2026

TE KOOP
renault clio 1.2 benzine
Bj. 2016
Slechts 68.000km

Te koopPeugeot 3008 active1.2 benzine2016 112.000kmZeer veel opties!
27/08/2026

Te koop
Peugeot 3008 active
1.2 benzine
2016 112.000km
Zeer veel opties!

Adres

Zeelsebaan 83p
Dendermonde
9200

Openingstijden

Maandag 10:00 - 20:00
Dinsdag 10:00 - 20:00
Woensdag 10:00 - 20:00
Donderdag 10:00 - 20:00
Vrijdag 10:00 - 18:30
Zaterdag 10:00 - 16:00

Telefoon

0491744193

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Autobedrijf Van Belleghem nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Autobedrijf Van Belleghem:

Snelkoppelingen

Delen