Fantastic auto m3 d.o.o Zivinice

Call Directions

Fantastic auto m3 d.o.o Zivinice Uvoz i prodaja vozila iz EU

UVOZ NjEMACKASuzuki jimmy1 VlasnikEXTRA STANJE KAO NOVZIMSKE GUME2014 godina132.000 kilometaraPogledati videoPisana gara...
05/07/2026

UVOZ NjEMACKA
Suzuki jimmy
1 Vlasnik
EXTRA STANJE KAO NOV
ZIMSKE GUME
2014 godina
132.000 kilometara

Pogledati video

Pisana garancija na vozilo

PLACENO SVE DO REGISTRACIJE

AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
063 979 630
063 155 635 VIBER
NAVEDENA CIJENA SE NE ODNOSI

AUDI Q3Sline2.0 TDI 130 KW 180 Konja2012 godinaUVOZ NJEMACKAPLACENO SVE DO REGISTRACIJEOD OPREME POSJEDUJEProfilisana  s...
05/07/2026

AUDI Q3
Sline
2.0 TDI 130 KW 180 Konja
2012 godina
UVOZ NJEMACKA
PLACENO SVE DO REGISTRACIJE

OD OPREME POSJEDUJE

Profilisana sjedista sa grijacima,Dig klima,navigacija...xenon dinamic svjedla l.led dioda stopovi.4x el podizaci,alu felge,parking senzori,senzor za kisu,maglenge,2x naslon za ruku,,tempomat,itd
BEZ IKAKVIH DODATNIH ULAGANJA
Nove gume
Dupli set zimskih guma sa felgama

Servisna knjiga
2 kljuca
1 vlasnik
Bez ikakve korozije u ostecnje lima
Cijena 22400 km

==PISANA GARANCIJA NA VOZILO
!NAVEDENA CIJENA SE NE ODNOSI U ZAMJENE!
AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
063 979 630
063 155 635 VIBER

SEAT IBIZAFR1.6 TDI77 KW11/2012 godinaTek uvezeno uvoz NjemackaPlaceno sve do registracijexenon farovi.led dioda stopovi...
05/07/2026

SEAT IBIZA
FR
1.6 TDI
77 KW

11/2012 godina

Tek uvezeno uvoz Njemacka
Placeno sve do registracije

xenon farovi.led dioda stopovi.enzor za.kisu,parking senzori, digitalana klima, klima,tempomat,alu felge,maglenke,brizgaljke farova,4x el podizaci stakala,2x naslon za ruku.
PISANA GARANCIJA NA.VOZILO
2 KLJUCA
NOVE GUME Zimske
BEZ IKAKVIH ULAGANJA
AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
NAVEDENA CIJENA SE NE ODNOSI U ZAMJENI
063 979 630
063 155 635 VIBER

BMW 730 D LONGM OPTIKLUXURY LINE3.0 DIZEL 180 KW2009.GODINAUVOZ NJEMACKAPLACENO SVE DO REGISTRACIJE255.000 KILOMETARAMAF...
05/07/2026

BMW 730 D LONG
M OPTIK
LUXURY LINE

3.0 DIZEL 180 KW
2009.GODINA
UVOZ NJEMACKA
PLACENO SVE DO REGISTRACIJE
255.000 KILOMETARA
MAF FUL OPREMA
Cijena 24900 km

AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
063979630
063155635 VIBER
NAVEDENA CIJENA SE NE ODNOSI U ZAMJENU
CIJENA U ZAMJENI 30.000 KM

SPRINTER 316 MAXIProduzeni poviseniAutomatik2.2 CDI120 KW 170 KONJA12/2013 godinaKLIMAUvoz placeno sve do registracije24...
05/07/2026

SPRINTER 316 MAXI
Produzeni poviseni
Automatik
2.2 CDI
120 KW 170 KONJA
12/2013 godina
KLIMA

Uvoz placeno sve do registracije
245.000 KILOMETARA
Servisna knjiga
NAVIGACIJA

Nove gume
Extra stanje
Bez ikakvih ukaganja
Odradjeni servisi
Cijena 22.900 km

Auto salon fantastic auto doo
Zivinice
063 979 630
063 155 635 viber

FORD KUGA TITANIUM4X42.0 TDI 103 KW.2014 GODINASALTACUVOZ NJEMACKAPLACENO SVE DO REGISTRACIJEAuto je u fabrickom stanju1...
05/07/2026

FORD KUGA TITANIUM
4X4
2.0 TDI 103 KW.
2014 GODINA
SALTAC
UVOZ NJEMACKA
PLACENO SVE DO REGISTRACIJE

Auto je u fabrickom stanju
1 vlasnik
161.000 kilometara
NOVE ZIMSKE GUME
Servisna knjiga 2 kljuca

PISANA GARANCIJA NA VOZILO KAO I KILOMETRAZU
Cijena 18900 km

AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
063 979 630
063 155 635 VIBER
NAVEDENA CIJENA SE NE ODNOSI U ZAMJENI

RENT A VIP LIMOUSINE HUMMER H2 11 METARAVIP EXCLUSIVE063 979 630063 155 635 VIBER061 452 196 Vcp
02/06/2026

RENT A VIP LIMOUSINE HUMMER H2
11 METARA
VIP EXCLUSIVE
063 979 630
063 155 635 VIBER
061 452 196 Vcp

Citroen berlingoCADDY1.6 HDI 81 KW2015GODINA2 KLIZNA VRATAUVOZ NJEMACKAPLACENO SVE DO REGISTRACIJE,,parking senzori,senz...
30/12/2025

Citroen berlingo
CADDY
1.6 HDI 81 KW
2015GODINA
2 KLIZNA VRATA

UVOZ NJEMACKA
PLACENO SVE DO REGISTRACIJE
,,parking senzori,senzor za.kisu,digitalana klima,tempomat, ,maglenke,brizgaljke farova,2x el podizaci stakala,1x naslon za ruku.
AUTO JE BEZ IKAKVIH ULAGANJA
2 KLJUCA
SERVISNA KNJIGA
AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
Cijena 12400 km
NAVEDENA CIJENA SE NE ODNOSI U ZAMJENI
063 979 630
063 155 635 VIBER

BMW 120 DIZELAUTOMATICFACELIFT2.0 D 105 KW2009.GODINAEURO 5FUL OPREMASIBER,XENON,KOZNA SJEDISTA,KOMANDE VOLANA,PARKING S...
30/12/2025

BMW 120 DIZEL
AUTOMATIC
FACELIFT
2.0 D 105 KW
2009.GODINA
EURO 5

FUL OPREMA
SIBER,XENON,KOZNA SJEDISTA,KOMANDE VOLANA,PARKING SENZORI,SENZOR ZA KISU,MAGLENKE,ALU FELGE,ITD

UVOZ PLACENO SVE DO REGISTRACIJE
BEZ IKAKVIH ULAGANJA
Cijena 10900 km

AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE

063 979 630
063 155 635 VIBER

SKODA OCTAVIAELEGANCENOVI MODEL1.6 TDI 88 KW2019 GODINAUVOZ NJEMACKAPLACENO SVE DO REGISTRACIJEFABRICKO STANJE BEZ IKAKV...
30/12/2025

SKODA OCTAVIA
ELEGANCE
NOVI MODEL
1.6 TDI 88 KW
2019 GODINA

UVOZ NJEMACKA
PLACENO SVE DO REGISTRACIJE
FABRICKO STANJE BEZ IKAKVIH ULAGANJA
1 VLASNIK
NOVE ZIMSKE GUME HANKOK
PISANA GARANCIJA NA VOZILO
Cijena 19400 km
AUTO SALON FANTASTIC AUTO DOO
ZIVINICE
063 979 630
063 155 635 VIBER

Address

Magistralni Put Bb
Zivinice
75270

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 17:00

Telephone

+38762866670

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Fantastic auto m3 d.o.o Zivinice posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share