05/01/2026
Nekaj uporabnih napotkov za hladne - zasnežene zimske dni glede stekel:
1. NE polivaj zamrznjenih steke z toplo oz. vročo vodo !!!!!
2. NE strgaj ledu na steklu z aluminijastimi ali železnimi predmeti ( lopata,... ) !!!!!
3. NE Strgaj ledu z ovitki od CD-jev !!!!
4. NE dviguj brislcev kateri so primrznjeni na steklo dokler steklo ni odtajano !!!!
5. NE zaganjaj brisalcev dokler nimaš ščiščenega in odtajanega stekla !!!!
6. NE VOZI SE Z NEOČIŠČENIM VOZILOM IN ZAMRZNJENIMI STEKLI SAJ OGROŽAŠ SEBE IN DRUGE UDELEŽENCE V PROMETU !!!
Vzami si 10 min časa, zaženi motor in ga pusti v prostem teku teči da se segreje notranjost vozila in posledično bo tudi čiščenje snega in ledu lažje. Uporabljaj pripomočke, ki so namenjeni temu !!!
VARNO VOŽNJO ☃️❄️👍