30/05/2026
Dziękujemy za ogromną frekwencję na przedwczorajszym Klasycznym Czwartku 🚘
Bardzo miło było znowu zobaczyć tak licznie wypełniony plac, tyle znajomych twarzy i tyle świetnych aut. Takie wieczory tylko przypominają nam, dlaczego tak lubimy te spotkania.
Przy okazji ważna informacja organizacyjna. 04.06 robimy przerwę, więc w tym tygodniu nie widzimy się na Młynie. Wypada święto, my lecimy na Rajd Koguta, a ekipa z Rampy łapie chwilę odpoczynku 😉
Ale spokojnie, wracamy zaraz po tym i widzimy się już w kolejnym tygodniu, czyli 11.06, jak zawsze o 19:00.
Do zobaczenia niebawem