Klasyczna Strefa Wrocław

Klasyczna Strefa Wrocław Społeczność ludzi, których łączy klasyczna motoryzacja, dobre wydarzenia i klimat, którego
nie da się podrobić.

Organizujemy spotkania, rajdy, akcje charytatywne i wydarzenia, które
łączą pasję z działaniem.

Dziękujemy za ogromną frekwencję na przedwczorajszym Klasycznym Czwartku 🚘Bardzo miło było znowu zobaczyć tak licznie wy...
30/05/2026

Dziękujemy za ogromną frekwencję na przedwczorajszym Klasycznym Czwartku 🚘

Bardzo miło było znowu zobaczyć tak licznie wypełniony plac, tyle znajomych twarzy i tyle świetnych aut. Takie wieczory tylko przypominają nam, dlaczego tak lubimy te spotkania.

Przy okazji ważna informacja organizacyjna. 04.06 robimy przerwę, więc w tym tygodniu nie widzimy się na Młynie. Wypada święto, my lecimy na Rajd Koguta, a ekipa z Rampy łapie chwilę odpoczynku 😉

Ale spokojnie, wracamy zaraz po tym i widzimy się już w kolejnym tygodniu, czyli 11.06, jak zawsze o 19:00.

Do zobaczenia niebawem

Na dziś prognoza jest naprawdę piękna, więc wygląda na to, że czeka nas dokładnie taki Klasyczny Czwartek, jaki lubimy n...
28/05/2026

Na dziś prognoza jest naprawdę piękna, więc wygląda na to, że czeka nas dokładnie taki Klasyczny Czwartek, jaki lubimy najbardziej 🚘☀️

Będzie słońce, będzie naprawdę ciepło i całkiem możliwe, że oprócz dobrego humoru warto będzie pamiętać też o SPF, bo wieczór zapowiada się naprawdę konkretnie!

A kiedy do tego dojdzie jeszcze zapach grilla, to już wiadomo, że wszystko zmierza w bardzo dobrą stronę.

Zapowiada się piękny , więc widzimy się na miejscu i liczymy na Waszą obecność!

19:00
Rampa Pub
Młyn Sułkowice

PS Pamiętajcie o regulaminie wydarzenia i odpowiednim ustawieniu pojazdów 🙂

Caroseryjni
Wrocławskie car spoty, czasem w niedzielę, zwykle w soboty
Rampa

28 maja 1923 roku, czyli ponad 100 lat temu, zakończył się pierwszy wyścig 24h Le Mans.Od tamtej pory zmieniło się napra...
27/05/2026

28 maja 1923 roku, czyli ponad 100 lat temu, zakończył się pierwszy wyścig 24h Le Mans.

Od tamtej pory zmieniło się naprawdę wiele, ale jedno w motoryzacji wciąż pozostaje takie samo. Chodzi o emocje, wytrwałość i ludzi, którzy chcą przeżywać to razem.

Dlatego my też co tydzień widujemy się na Klasycznych Czwartkach. Może i bez ścigania, bez wielkich słów, bez mety (chociaż grill dla niektórych to piękna meta tygodnia roboczego...).
Za to z autami, rozmowami i naszym stałym rytuałem "świętowania" czwartkowych wieczorów w sezonie.

I to jest piękne!

Dlatego 28.05 widzimy się znowu na Rampie 🚘

19:00
Rampa Pub
Młyn Sułkowice

Do zobaczenia


Caroseryjni
Wrocławskie car spoty, czasem w niedzielę, zwykle w soboty
Freedom Classic

Miał być dziś poranny post o następnym czwartku, ale czas ucieka ostatnio tak, że zanim człowiek zdąży spojrzeć w kalend...
26/05/2026

Miał być dziś poranny post o następnym czwartku, ale czas ucieka ostatnio tak, że zanim człowiek zdąży spojrzeć w kalendarz i pomyśleć, to się okazuje, że są inne priorytety na dziś! 🎉

Urodziny ma dziś Krzysztof. Prawa ręka tej fundacji, 1 z 3, człowiek z telewizji, super przyjaciel, człowiek wielu talentów, filantrop, osobowość nieszablonowa, wielowymiarowa, dla zwykłych śmiertelników momentami wręcz nieosiągalna, a do tego wszystkiego oczywiście skromna... dobra, starczy, bo jeszcze odpłynie 😂

Krzyś, życzymy Ci zdrowia, spokoju, masy powodów do śmiechu, jak najmniej awarii, zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy i wszystkiego, co w życiu i motoryzacji daje radość!

Obyś został z nami jak najdłużej, zawsze z uśmiechem, a wszelkie kryzysy związane z brakiem deutsche ordnung niech pojawiają się możliwie rzadko 😎

Sto lat Kristof 🍻

Skoro już mamy dziś tak potężne święto i cała uwaga słusznie poszła w tym kierunku, to tylko przypominamy, że w czwartek widzimy się ponownie 😎

19:00
tam gdzie zawsze 🚘

🥳 🥳 🥳 🥳

Przeważnie widzimy pełne kadry, całe sylwetki i samochody w całej okazałości. Ale czasem wystarczy podejść trochę bliżej...
25/05/2026

Przeważnie widzimy pełne kadry, całe sylwetki i samochody w całej okazałości. Ale czasem wystarczy podejść trochę bliżej, pochylić się i spojrzeć inaczej, żeby dostrzec piękno nie tylko w całości, ale też w detalach.

Światło na chromie, linia lampy, fragment wnętrza, mały element nadwozia. To właśnie z takich rzeczy często składa się cały urok klasycznej motoryzacji.

Bardzo lubimy, kiedy ktoś potrafi to wyłapać. Dlatego z przyjemnością udostępniamy kadry od PhotonShaman który pokazał nasze spotkania z trochę innej perspektywy.

A przy okazji przypominamy, że już w następny czwartek znowu widzimy się na Rampie 🚘

Do zobaczenia na
Rampa

21.05 widzimy się na kolejnym Klasycznym Czwartku 🚘Podobno 21 maja wypada Dzień Odnawiania Znajomości, więc brzmi jak ca...
20/05/2026

21.05 widzimy się na kolejnym Klasycznym Czwartku 🚘

Podobno 21 maja wypada Dzień Odnawiania Znajomości, więc brzmi jak całkiem dobry pretekst, żeby znowu spotkać się na Rampie

Jak zawsze zaczynamy o 19:00
Rampa Pub
Młyn Sułkowice

Wpadajcie zobaczyć znajome twarze, nadrobić kilka rozmów, rzucić okiem na auta i sprawdzić, co tym razem pojawi się na placu

A jeśli ktoś wpadnie pierwszy raz, to poczuje, że to miejsce do którego warto wracać.

Do zobaczenia w czwartek


Wrocławskie car spoty, czasem w niedzielę, zwykle w soboty
Caroseryjni
Yurii Krupa x photography

Dzień dobry,14.05 widzimy się na kolejnym Klasycznym Czwartku 🚘Tym razem będziemy chyba wspólnie zaklinać pogodę, żeby z...
13/05/2026

Dzień dobry,
14.05 widzimy się na kolejnym Klasycznym Czwartku 🚘

Tym razem będziemy chyba wspólnie zaklinać pogodę, żeby znowu zobaczyć się w licznym gronie i spędzić z Wami porządny czwartkowy wieczór na Rampie

Startujemy jak zawsze o 19:00
Rampa Pub
Młyn Sułkowice

Mamy nadzieję, że aura tym razem trochę bardziej z nami współpracuje, bo bardzo chcemy znów zobaczyć plac wypełniony autami i znajomymi twarzami

Wpadajcie, bierzcie dobry humor i widzimy się w czwartek 👀



Wrocławskie car spoty, czasem w niedzielę, zwykle w soboty
Caroseryjni

Noc Muzeów to jedna z tych dat, kiedy klasyki można spotkać nie tylko na lądzie, ale też… na wodzie.16 maja widzimy się ...
10/05/2026

Noc Muzeów to jedna z tych dat, kiedy klasyki można spotkać nie tylko na lądzie, ale też… na wodzie.

16 maja widzimy się na Wybrzeżu Wyspiańskiego, gdzie razem z Muzeum Odry dokładamy trochę klasycznej motoryzacji do wyjątkowego wieczoru Nocy Muzeów 2026.

Zabytkowe statki, rejsy, koncert i wieczorne pokazy światło-dźwięk, trochę historii techniki i kilka ciekawych samochodów w miejscu do którego spokojnie można wpaść spacerem z centrum miasta.

Brzmi dobrze? To musisz tam być! 🚗

📍 Muzeum Odry
A-1, Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27, Wrocław

🕡 16 maja 2026
Wystawa pojazdów: 18:30–20:30

Tego wieczoru Muzeum Odry przygotowuje swój program Nocy Muzeów: zwiedzanie statków, krótkie rejsy, koncert i późniejsze wydarzenia światło-dźwięk. My dorzucamy do tego klasyki, dobre rozmowy i klimat, którego nie da się podrobić.

Masz auto, które chciałbyś pokazać?
Zapraszamy z klasycznymi i ciekawymi autami, które dobrze wpiszą się w klimat wydarzenia.

Udział dla pojazdów jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

🔗 Szczegóły w komentarzu 👀

A jeśli nie przyjeżdżasz autem, tym bardziej wpadaj jako zwiedzający. Będzie co oglądać, będzie z kim pogadać i ciekawie spędzić wieczór nad Odrą.

Do zobaczenia przy Odrze.

Widzimy się 07.05 na kolejnym Klasycznym Czwartku 🚘Tym razem uczciwie uprzedzamy, że będzie to zapewne jeden z mniejszyc...
06/05/2026

Widzimy się 07.05 na kolejnym Klasycznym Czwartku 🚘

Tym razem uczciwie uprzedzamy, że będzie to zapewne jeden z mniejszych czwartków. Pogoda jest dość niepewna, możliwe że trafi nam się deszcz, więc warto wziąć to pod uwagę planując wieczór.

W związku z tym będzie on w trochę okrojonej wersji. Tym razem bez dużego grilla na zewnątrz, ale spokojnie, będzie można usiąść i coś zjeść w środku w Rampa Pub.

Tak czy inaczej, jeśli macie ochotę wpaść, pogadać i spędzić razem trochę czasu, to oczywiście zapraszamy.

07.05
od 19:00
Rampa Pub
Młyn Sułkowice

Weźcie ze sobą dobry humor, a być może dla bezpieczeństwa także parasole ☔

Do zobaczenia

Piękny czwartek.Piękna pogoda na majówkę.Piękny to weekend!Bawcie się dobrze i bezpiecznie!Do zobaczenia za tydzień!Caro...
01/05/2026

Piękny czwartek.
Piękna pogoda na majówkę.
Piękny to weekend!

Bawcie się dobrze i bezpiecznie!
Do zobaczenia za tydzień!

Caroseryjni 🙋🏻

Adres

Kazimierza Wielkiego 31-33
Wroclaw
50-077

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klasyczna Strefa Wrocław umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Klasyczna Strefa Wrocław:

Udostępnij

Kategoria