Acura Integra Db1 by Dziku$

Acura Integra Db1 by Dziku$ Fanpage projektu Acura Integra Db1 Turbo By Dziku$ z Polski. Boost/EGT/Temp.

Silnik: LS/VTEC
-Blok B18B1
-Tuleje Darton
-Głowica B16a2
-Tłoki CP
-Korbowody Manley
-Panewki ACL (komplet)
-Blocguard GE
-Komplet kasowników Vteca OEM
-Konwersja Vtec z uszczelką głowicy B18 GE
-Szpilki Głowicy GE
-Wałki rozrządu B16A2
-Talerzyki i sprężynki zaworowe B16A2
-Kolektor Ssący Skunk2
-Uszczelka termiczna kolektora ssącego GE
-Przepustnica Skunk2
-Filtr powietrza AEM
-Wtryskiwacze Bo

sch 525cc
-Cienki wentylator Spal
-Świece zapłonowe BKR7
- Oil Catch Tank D1
-Obróbka Bloku Silnika SSG
-Obróbka Głowicy SSG

Układ Dolotowy:
-BorgWarner EFR
-Blow-off zintegrowany
-Intercooler VIBRANT 550HP

Układ Wydechowy:
-Kolektor wydechowy Inox SSG "Baran"
-Układ wydechowy 3' na tłumikach dwóch małych SSG
-Downpipe 3' SSG

Zawieszenie:
-Gwintowane Skunk2
-Regulowane Wahacze przód Skunk2
-Cambery tył Ebay
-Lakierowanie elementów zawieszenia (czarne, złote)
-Cynkowanie elementów zawieszenia
-Komplet gum poliuretanowych Energy Suspension
-Gumy do regulacji zbieżności tył Powerflex
-Cukierki tył OEM
-Felgi Ultralite Apache - 17 cali

Hamulce:
-Zaciski komplet TypeR EP3
-Tarcze przód TRW EP3
-Tarcze tył TRW EP2
-Klocki hamulcowe przód/tył Ferodo DS
-Płyn hamulcowy motul RBF 1L
-Przewody hamulcowe w oplocie Goodridge
-Regeneracja zacisków (piaskowanie, cynkowanie, reperaturki)
-Modyfikacja tarcz hamulcowych przód (4 otwory)

Układ Napędowy:
-Skrzynia S80 ITR
-Sprzęgło i Docisk ACT
-Mocowanie skrzyni biegów Hasport
-Przejściówka sprzęgła Cable2Hydro Hasport
-Opony Federal 595Rs-R 215/40R17 (4 szt.) Elektronika:
-Aparat zapłonowy OBD1
-Przejściówka OBD0-OBD1
-Komputer OBD1
-Strojenie PromotoR CROME

Środek:
-Fotele z Hondy Civic FN2
-Podgrzewanie Foteli z Hondy Accord
-Dywan obszyty Czerwoną Skórą :)
-Kanapa obszyta Czerwoną Alcantarą
-Dywaniki Czerwone
-Gałka Skunk2 style złota
-Nakładki na pedały Mugen style

Body-Kit
-Dokładka Zderzaka Przód Mugen style
-Lotka na tylną klapę OEM DB1 style (czeka na założenie)
-Pomarańczowe Ambery+kierunki w zderzaku

Car Audio
-Kaseciak OEM
-Głośniki OEM

Inne:
-Chłodnica "custom" SSG
-Węże Silikonowe Mishimoto
-Taśma termiczna DEI
-Wskaźniki Auto Gauge (5 szt.) Oleju, temp wody , cisnienie oleju
-Olej silnikowy Motul 300V 15W50
-Płyn chłodniczy Motul
-Nakrętki kół czerwone
-Turbo timer HKS replica
-Chłodnica oleju Setrab
-Nakładki na wentyle Mugen
-Belka pod zderzak tylny "Custom" SSG
-I Masa Innych rzeczy o których nie chce mi się pisać ;) ;)

Moc Auta to 360hp i 331nm z 0,8 bara,jest to najsłabszy setup :) Na mocniejszy przyjdzie czas ;)

Dziękuję  :)
07/09/2023

Dziękuję :)

Każde 10 zł ma znaczenie ;)
20/07/2023

Każde 10 zł ma znaczenie ;)

Witajcie,zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie nas w zbiórce środków na nowy traktor do koszenia boisk. Nasz obecny sprzęt przygotowywał murawy przez wiele sezonów, jednak wiek i znaczne zużycie dawały o sobie znać już w poprzednim sezonie, przez co borykaliśmy się z liczny...

Sprawdźcie Moi drodzy parafianie jak robi rap Ojciec Chrzestny Mojej Córeczki  ;) Dajcie znać jak się podoba i jak możec...
15/07/2023

Sprawdźcie Moi drodzy parafianie jak robi rap Ojciec Chrzestny Mojej Córeczki ;)
Dajcie znać jak się podoba i jak możecie to udostępniajcie ;)
Pozdro ;)

SUBSKRBUJ NASZ KANAŁ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO🔥SMAKSON-ROLLERCOASTERRAP: SMAKSONPROD: ASTRØWILKMIX/MASTER: ZBYLU / NAD STUDIONAGRANO W: AIM RECORDS STUDIOMONTAŻ VI...

Moje szczęście ma się dobrze  ;) Czas składać i się cieszyć życiem  ;)
05/05/2023

Moje szczęście ma się dobrze ;)
Czas składać i się cieszyć życiem ;)

29/04/2023

Odebrałem moją zabawkę ;)
Czas do domku ;)

24/03/2023
05/10/2022


;)

02/09/2022

Hej Mordeczki ;)
Dawno nic nie było bo teggy padła ...
Nic wielkiego,stare demony z układem wydechowym ....
Postanowiłem przyuczyć się do nowego zawodu czyli pracy w dziedzinie szeroko pojętego "Autodetailingu" .
Tu Mamy efekt mojej ciężkiej i mozolnej pracy która robiłem 1 raz ,poszedłem na żywioł...
Zakres prac.
-korekta papierami wodnymi (3 gradacje)
-szlifierka + trizack 3000
+korekta wielo etapowa systemem FARECLA 360G ,2 x pasta+3x różny pad
- 2 etapy jechałem "rotacja" a ostatnio etap maszyna "da" o skoku 15 czyli popularny "finisz"
-Po tym wjechała Ceramika od AQUA GRAPHENE ( zajebiscie ciężki temat na garaz )

Wynik jest kozak ,ale kosztowało mnie to dużo nauki oraz stresu ,ale się da i siadło mistrz wg opinii oglądających.
Było ciężko, nie chce tego powtarzać w tych warunkach,lecz co będę potrafił zrobić jak będę miał do tego warunki ?
Czas pokaże, zaraz kursy zawodowe i ruszamy ,ale o tym więcej później ;)
Siadło? Podoba się? Będzie więcej video i foto z czasem ,ale już czekam aż się zajmę waszymi furkami ;)
Oby !! ;)

Wieczorne wyjście z kolegami ;)
13/07/2022

Wieczorne wyjście z kolegami ;)

Nie Ma integry,ale też jest spoko ... ;)
18/06/2022

Nie Ma integry,ale też jest spoko ... ;)

Dzień dobry ;)Jest pogoda,trzeba korzystać 🥰
11/06/2022

Dzień dobry ;)
Jest pogoda,trzeba korzystać 🥰

  ;)
10/06/2022

;)

Adres

Powstańców Śląskich 127
Warsaw

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Acura Integra Db1 by Dziku$ umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria