25/08/2018
Małe wspomnienie 😉 Zawsze uważałem, że compact to 3/4 BMW, ale dzięki temu compactowi trochę się do nich przekonałem 😄
Strona poświęcona BMW 328i coupe w ori Mpakiecie☻
Ul.Bielańska 66
Torun
87-100
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy CosmosSchwarz E36 by Szwagier umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.