25/12/2022
Dziękujemy wszystkim za obecność, nie ukrywamy, że nie spodziewaliśmy, aż takiej frekwencji.
Ostatni raz ponad 400 uczestników posiadaliśmy 6 lat temu na pasterce, tego wieczoru myślimy, że śmiało można stwierdzić, że przebiliśmy ten wynik! Mimo panującej w obecnej chwili niepewnej sytuacji w kraju, niestety dużo firm odpuściło współpracę w tym roku co doskonale rozumiemy, bo każdy z nas to odczuwa i nie wie co będzie jutro, więc sądziliśmy, że motywacja ucieknie... że nikt nie przystroi samochodów... że mało kto się pojawi... gdy w ubiegłych latach prawie każdy uczestnik coś otrzymał - a tu takie zaskoczenie! Jesteśmy naprawdę dumni i zadowoleni z was, że nagrody rzeczowe to nie jest priorytet tylko stworzenie świetnego klimatu!
Ale spokojnie... kilka voucherów mamy do rozdania, tyle co udało się nam załatwić ;)
Co zrobić aby go otrzymać? Wyślijcie do nas zdjęcie lub wklejcie pod tym postem na wydarzeniu MotoPasterki w komentarzu zdjęcie waszego przystrojonego samochodu (może być zdjęcie przed lub po zlocie, bo nie każdy robił zdjęcie zapewne swojego pojazdu na imprezie) i odezwiemy się w wiadomościach prywatnych kto co otrzymał!
Dziękujemy za zachowanie spokoju, braku zachowań karygodnych, żeby was upominać - no po prostu świetnie się zaprezentowaliście!
Na pewno dużo osób zmieni postrzeganie na nas, bo wiemy, że około 20% to byli ludzie niezwiązani z motoryzacją, często starsze rodziny z dziećmi, które odwiedziły nas przypadkiem lub z ciekawości i tu taki piękny widok, że nie jesteśmy tacy źli jak często nas opisują tylko potrafimy się z klasą integrować